fbpx

„Amazon“ atskleidžia populiariausias žaislų tendencijas 2019 Kalėdoms

pictionary-Air žaislai kalėdoms

„Amazon“ atskleidžia populiariausias žaislų tendencijas 2019 Kalėdoms

Nors Kalėdos atrodo dar toli, tačiau dalis užsienio prekiautojų jau dabar pradeda prekybą žaislais, dekoracijomis ir kitais kalėdiniais atributais. „Amazon“ sudarė sąrašą, kokie žaislai bus populiariausi šį sezoną ir ko mažieji paprašys Kalėdų senelio savo laiškuose.

Internetinės mažmeninės prekybos gigantas surinko savo vidaus žaislų ekspertų komandos įžvalgas ir prognozes, kad numatytų svarbiausias kalėdinio apsipirkimo tendencijas ir sužinotų, kokias dovanas savo vaikams išrinks tėvai per ateinančias Kalėdas.

 

„Amazon“ teigimu, šį gruodį bus itin populiarūs interaktyvūs žaislai, o ypač tokie, kurie atrodo tarsi gyvi, taigi į vaikų namus grįš tokie žaislai kaip „Tamagotchi“ ar „Furby“, kurie turės naujausias 2019-ųjų modifikacijas.

 

 

Šių metų naujiena – „Owleez“ žaislinės pelėdos, kurias galima iš tikrųjų auginti ir netgi skraidinti aplinkui. Dar viena naujiena – tai „Juno My Baby Elephant“. Šis mielas drambliukas skleidžia garsus, juda, atlieka triukus ir žaidžia su vaiku.

 

 

Sąraše yra ir jau gerai pažįstamas prekės ženklas. Atnaujintas „LOL Surprise“ šiemet siūlo du dovanų variantus su daugybe siurprizų.

 

 

Kitos šių metų tendencijos – tai klasikiniai stalo žaidimai su teminėmis modifikacijomis, netgi išmaniomis technologijomis, pavyzdžiui, „Pictionary Air“.

Harry-Potter-Dobble žaidimas

 

„Amazon UK“ žaislų pirkimo vadovas James French teigia, kad „šiais metais esame išlepinti didžiulės žaislų pasiūlos. Kaip rodo mūsų prognozuojamos tendencijos, šiemet tikrai galėsime pasiūlyti dovanų įvairių amžiaus grupių ir skirtingą biudžetą turintiems žmonėms“.

 

Blume-Doll žaislas

 

Šaltinis: Mirror

Nuotraukos: Amazon