fbpx

Dovanų dekoravimas saldumynais: gražu ir skanu

Dovanų dekoravimas

Dovanų dekoravimas saldumynais: gražu ir skanu

Nupirkti dovanas – tai tik viena dalis, nors neretai ji atrodo pati sudėtingiausia. Lakstome kelias dienas ar savaites po parduotuves, įsigyjame viską pagal sąrašą, atsisėdame atsikvėpti, galvodami, kad įvykdėme misiją, ir staiga…kyla klausimas „O kaip dabar jas supakuoti?“. Dovanų dekoravimas kartais tampa dar sudėtingesne užduotimi.

Spalvotas dovanų maišelis, Kalėdinis vyniojamas popierius, blizgantys kaspinėliai, folijos, gal net laikraštis…viskas išbandyta. Bet ar bandėte dovanas dekoruoti saldumynais? Aš pabandžiau ir man patiko. Mėgstu užsukti į Saldžius Majus, kur dažnai išsirenku priedą prie dovanos, kad ir kokia tai būtų proga, bet šįkart pamačiau tiek įdomių nedidelių Kalėdinių saldumynų, kad kilo mintis jais padekoruoti dovanų dėžutes.

Kaip man tai pavyko, galite pamatyti nuotraukose, bet manau, kad būtent taip atrodančias dovanas šiemet ir teiksiu. Tikrai smagi idėja, spalvinga dekoracija ir dovanos pažiba.

Dovanų dekoravimas

Kokius saldumynus panaudojau?

  • Cukrinės margos lazdelės (radau dviejų skirtingų dydžių ir spalvų)
  • Maži šokoladiniai Kalėdų seneliai (beje, labai skanūs – rekomenduoju nusipirkti dvigubai daugiau nei reikia dovanos dekorui 😉
  • Šokoladiniai Kalėdiniai pinigai (pakuotėje jų yra įvairaus dydžio, spalvų ir su skirtingais paveikslėliais)
  • Kortos dydžio šokoladukai su kitų metų simboliu – paršeliu
  • Laimės sausainukai.

Visus šiuos grožius galite rasti parduotuvėje „Saldūs majai“.