fbpx

Kalėdiniai renginiai Lietuvoje | 2018

Kalėdiniai renginiai 2018

Kalėdiniai renginiai Lietuvoje | 2018

Kalėdos – laukiamiausia metų šventė, nes jos metu aplinkoje tvyro ypatinga nuotaika. Susitinka seni draugai ir giminaičiai, namai kvepia gardžiais aromatais, su meile renkame dovanas savo artimiesiems, o visų veiduose matomos plačios šypsenos. Tačiau ši šventė dar smagi ir tuo, kad jos metu vyksta gausybė renginių. Kalėdiniai renginiai paprastai būna ypatingi: vienuose galima įsigyti dovanų ir šventinių skanėstų, kituose linksmai praleisti laiką su šeima ar išmokti smagių kalėdinių darbelių. Tad į kokius renginius keliausite šiemet?

2018 kalėdiniai renginiai Lietuvoje

 

VILNIUS

Kalėdų eglės įžiebimo šventė

LaikasLaikas: Gruodžio 1 d., šeštadienis, 19.00 val

Vieta Vieta: Vilniaus Katedros aikštė

Kaina Kaina: nemokamas

Susitikime Vilniaus Katedros aikštėje, kur lauksime akimirkos, kuomet naujai nušvis Vilniaus eglė. Jūsų laukia įstabus reginys, kuris atneš į sostinę šventinį džiugesį ir paskelbs „Kalėdos sostinėje 2018“ renginių pradžią, kviesdamas pasitikti laukiamiausias žiemos šventes.

Greta įspūdingos Kalėdų eglės, scenoje šventinę nuotaiką dovanos būrys žinomiausių Lietuvos atlikėjų.

Vilniaus Rotušės aikštėje vyks ir jau 16-oji Tarptautinė Kalėdų labdaros mugė, kurioje bus galima pamatyti bei įsigyti Lietuvoje reziduojančių užsienio šalių ambasadorių žmonų, ambasadų darbuotojų, visuomeninių organizacijų atstovų pagamintų rankdarbių, kalėdinių dekoracijų, papuošalų, saldumynų ir įvairių suvenyrų.

Ateikite ir tapkite išskirtinės Kalėdų sostinėje 2018 šventės dalimi!

 

Kalėdų Pop Up @Vilnius

Laikas Laikas: Gruodžio 15-16 d. 11.00-19.00 h

Vieta Vieta: Kablys, Kauno g. 5 Vilnius

Kaina Kaina: nemokamas

Kalėdų Pop Up Vilniuje po vienu stogu suburs per 80 įdomiausių, aktualiausių ir stipriausių lietuviško dizaino vardų.

 

Kalėdinis Enya dainų koncertas

Laikas Laikas: Gruodžio 23 d. 18.00 h

Vieta Vieta: COMPENSA koncertų salė

Kaina Kaina: mokamas. Bilietai

Enya po grupės U2 yra antra populiariausia Airijos atlikėja pasaulyje. Ji beveik nekoncertuoja, todėl jos angelišką balsą ir giesmes primenančius kūrinius galima išgirsti tik klausantis jos įrašų.

Tačiau per Šv. Kalėdas vyksta stebuklai ir vienas jų nutiks Lietuvoje – Enya dainos skambės Vilniuje.

 

3D Pasaka „Jėzaus gimimo istorija“

Laikas Laikas: Gruodžio 25 d. 17.00-21.00 h

Vieta Vieta: Vilniaus katedros aikštė

Kaina Kaina: nemokamas

Kalėdinė 3D pasaka tapo išskirtine ir labai laukiama Kalėdų tradicija Vilniaus mieste.

enya show

KAUNAS

Kalėdų eglės įžiebimo šventė

Laikas Laikas: Gruodžio 1 d., šeštadienis, 19.00 val.

Vieta Vieta: Kauno Rotušė

Kaina Kaina: nemokamas

Kauno Kalėdų eglės įžiebimas.

 

Muzikinė animacija

Laikas Laikas: 2018 m. gruodžio 16 d., sekmadienis, 14 val.

Vieta Vieta: Kauno valstybinė filharmonija

Kaina Kaina: mokamas

Ir vėl kalnais, miškais, jūromis skrieja Kalėdų rogės. Artėja su Kalėdų varpeliais, linksmaisiais pasakoriais ir visa svita pažįstamų herojų. Jie iš animacinių filmų, žydrųjų ekranų užklys į Kauno valstybinę filharmoniją. Lengvai, tarsi šokančios snaigės skambės Ledo šalies, Nerealiųjų, Flinstounų, Ilgo plauko istorijos melodijos, persipinančios su šviesiausiais kalėdinės muzikos puslapiais.

Tačiau skambančios muzikos fone jūs tapsite sekliais. Ko ieškosime? Sužinosite tik atvykę į labai netikėtą, labai paslaptingą, labai pavojingą ir labai kalėdinį koncertą. Kadangi mažieji paprastai yra labai drąsūs, tai skubame nuraminti jų tėvelius – nebijokite! Kalėdų nuotykių takais vedžios pats drąsiausias ir ištikimiausias Jūsų bičiulis Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“. Su tokia galinga ir skambia armija neprapulsime. Taigi – skrendame į Kalėdas su Ąžuolynu ir animacinių bei kalėdinių filmų herojais.

 

Didžioji Kalėdinė Kauno mugė

LaikasLaikas: Gruodžio 22 d., šeštadienis, 10.00 val

Vieta Vieta: Kauno Žalgirio arena

Kaina Kaina: nemokamas

Didžioji kalėdinė Kauno mugė – plačiausias pasiruošimo asortimentas didžiosioms metų šventėms vienoje vietoje po vienu stogu.

Iš visos Lietuvos atvykusių prekybininkų gaminių pasirinkimas, dovanų ir idėjų šventinės aplinkos puoselėjimui pasiūla, mados atradimai „Design for life“ zonoje bei šventinio laiko pasitikimas pramogų apsuptyje. Kalėdas šiemet galima pasitikti kitaip: be rūpesčių, ką įdomaus ir išskirtinio artėjančių švenčių proga padovanoti artimiausiems be skubėjimo ir spūsčių prekybos centruose su šventine nuotaika ir, žinoma, originaliomis dovanomis. Beveik 200 įvairiausių prekių gamintojų, dovanų, atributikos, interjero, grožio, stiliaus, mados kūrėjų, kurie bus segmentuotai paskirstomi į plotus.

Didžioji Kalėdinė Kauno mugė

KLAIPĖDA

Mugė „Mėmelio Kalėdos 2018“

LaikasLaikas: Gruodžio 20-23 d.:

gruodžio 20 d. 10:00 – 19:00
gruodžio 21 d. 10:00 – 19:00
gruodžio 22 d. 10:00 – 19:00
gruodžio 23 d. 10:00 – 16:00

Vieta Vieta: Klaipėdos teniso arena

Kaina Kaina: įėjimas mugės lankytojams NEMOKAMAS

Mugiucentras.lt organizuoja didžiausią vakarų Lietuvoje Kalėdinę mugę – „Mėmelio Kalėdos 2018“. Susitiksime gruodžio 20 – 23 dienomis, Teniso arenoje (Šilutės pl. 48), Klaipėdoje.

 

Didžioji Kalėdinė Klaipėdos mugė

LaikasLaikas: Gruodžio 22 d., šeštadienis, 10.00 val

Vieta Vieta: Švyturio arena

Kaina Kaina: nemokamas

Didžioji Kalėdinė Klaipėdos mugė – pajūrio sostinėje, Klaipėdoje, organizuojama didžiausia šventinė mugė, kuri lankytojus sukvies į Švyturio areną gruodžio 22 dieną.

Lankytojus pasitiks virš 250 įvairiausių prekių gamintojų, maisto tiekėjų, dovanų, atributikos, interjero, grožio, stiliaus, mados kūrėjų, kurie bus segmentuotai paskirstomi į plotus.

Renginys apims 2 aukštus: 1-ojo aukšto salėje kursis ne maisto gamintojai: siūlysiantis nuo žvakių iki aksesuarų buičiai bei maisto produktų gamintojai, prekiausiantys tiek tradiciniais, tiek šiuolaikiniais, ekologiniais ar saldžiais gaminiais.

Visoje mugėje didelę dalį užims kalėdinių atributų bei dovanų gamintojai, pasiruošę papuošti kiekvieno lankytojo namus didžiųjų metų švenčių aktualijoms. 2-jame aukšte salėje išsidėstys mados ir grožio mugė ,,Design for life”, kuri sutrauks mados ir kosmetikos prekių prekės ženklus.

Mėmelio Kalėdos 2018