fbpx

Kalėdinis atvirukas grįžo siuntėjui po devynerių metų

Karališkasis paštas kaledumiestelis.lt

Kalėdinis atvirukas grįžo siuntėjui po devynerių metų

2010 m. žiemą Anglijoje gyvenanti Myra Mizon išsiuntė savo dukterėčiai ir jos dukrai kalėdinį atviruką, o kartu su juo ir dovanų čekį. Tačiau dukterėčia šios dovanos niekada taip ir negavo. Ir vieną dieną, praėjus devyneriems metams, Myrai tikrinant pašto dėžutę, tarp kitų laiškų ji netikėtai rado atviruką ir 10 svarų čekį, kuriuos buvo išsiuntusi beveik prieš dešimtmetį.

Kai moteris išsiuntė dovaną, o dukterėčia jos negavo, ji pamanė, kad siunta tiesiog pasimetė tarp milijonų kitų šventinių laiškų, kurie užgula paštą prieš Kalėdas. Bet prieš kelias savaites atgavusi savo seniai prarastą ir jau pamirštą laišką, moteris abstulbo, kad šis atsirado po tiek laiko. Maža to, jis buvo visiškai nesugadintas ir puikios išvaizdos.

 

„Aš dabar visą laiką galvoju, kur jis galėjo būti tiek laiko. Jis netgi nebuvo atplėštas – niekas nebandė jo atidaryti“, – stebėjosi moteris.

 

Karališkasis Anglijos paštas matyt bandė pristatyti laišką dukterėčiai, kuriai dabar yra 39-eri, o jos dukrai – 18-a, tačiau galiausiai jis buvo grąžintas poniai Mizon, nes ji buvo užrašiusi savo atgalinį adresą.

 

„Kai sužinojau, kad mano kalėdinis atvirukas nebuvo gautas, aš tiesiog padaviau dar vieną čekį savo dukterėčiai kaip kompensaciją. O šią istoriją seniai buvau pamiršusi. Iš tiesų, tai man skamba lyg koks pokštas. Paprastai, kai sumoki paštui už siuntinio pristatymą, tu tikiesi, kad jis bus pristatytas greičiau nei per 9 metus“, – pasakoja moteris.

 

Myra Mizon teigia, kad dingus jos laiškui, ji kreipėsi į pašto klientų aptarnavimo skyrių, kuris jai kaip kompensaciją pasiūlė pirmos klasės pašto antspaudų knygą ir paaiškino, kad siuntinys dingo dėl vieno darbuotojo kaltės. Panašiu laiku paštas gavo daugybę skundų dėl dingusių laiškų, todėl jis išsiaiškino, kad vienas laikinai kalėdiniam laikotarpiui įdarbintas darbuotojas pasisavindavo siuntas.

 

„Mane patikino, kad paštas nustatė, kas yra šis vagis, ir nedelsiant jį atleido. Tiesa, tuo metu jie man negalėjo atsakyti, ar mano laiškas buvo tarp pavogtųjų. Niekada to nesužinosiu. Aš manau, kad jis galėjo tiesiog įstrigti jų mašinose, o jas apžiūrinėjant, jis ir buvo surastas.“

 

Karališkojo pašto atstovai teigė, kad sunku pasakyti, kas galėjo atsitikti šiuo konkrečiu atveju: „Mes reguliariai tikriname visus savo pristatymo skyrius ir kasdien valome mechanizmus. Kai tik siunta atsiduria pašto sistemoje, ji yra pristatoma nurodytu adresu.“

 

Šaltinis: Independent