fbpx

Lankytojus kviečia imbierinis miestas, įsikūręs Londone

Lankytojus kviečia imbierinis miestas, įsikūręs Londone

Viktorijos ir Alberto muziejus Londone pristato neįtikėtiną kalėdinę parodą. Milžiniškas, spalvotas ir valgomas imbierinis miestas įsikūrė šio muziejaus erdvėse.

Imbierinis miestas

Visą šį miestą iš viso sudaro net 60 pastatų, tarp kurių ir dangoraižiai, operos rūmai, kino teatras, mokykla, biblioteka, stadionas, parkai, viešbučiai, benamių užuovėja, netgi alaus darykla.

Tai projektas, kurį parengė gausi dizainerių ir architektų komanda, siekdama sukurti ateities miesto viziją. Ir iš tiesų vaizdas atrodo fantastiškai ir … skaniai. Specialistai labai ilgai dirbo, kad kiekvienas jų galėtų įgyvendinti savo geriausias dizaino idėjas.

 

Imbierinis miestas

 

Paroda muziejuje veiks nuo gruodžio 8 dienos iki sausio 6 dienos. Bilietas žmogui kainuoja 6 svarus (vaikams iki 12 metų – nemokamai).

Lankytojai muziejuje galės ne tik apžiūrėti šį įspūdingą imbierinį miestą, bet ir patys sudalyvauti viename iš imbierinių namelių gamybos pamokėlių, o vėliau ir paskanauti savo gamybos skanėstų.

Jei gyvenate Londone ar ketinate jame apsilankyti šventiniu laikotarpiu, būtinai užsukite ir į šį muziejų. Daugiau informacijos ir bilietai.

 

Imbierinis miestas LondoneNuotraukos Viktorijos ir Alberto muziejaus