fbpx

Pasaulio kalėdinės parodos – kur verta apsilankyti?

Kalėdinės parodos pasaulyje

Pasaulio kalėdinės parodos – kur verta apsilankyti?

Esate tikras Kalėdų fanas ir kasmet mėgstate artimuosius nustebinti kuo nors nauju ir nematytu? Domitės šventinėmis tendencijomis? O gal esate verslininkas, pardavinėjantis kalėdinę atributiką? Tuomet jums bus įdomu aplankyti vieną iš kalėdinių parodų, vykstančių visame pasaulyje ištisus metus. Kalėdinės parodos – tai vieta, kurioje susirenka profesionalai, siūlantys naujoves artimiausiai šventei. Čia galite rasti įvairių kalėdinių dekoracijų, lempučių, dovanų ir pakavimo prekių, pamatyti naujausias tendencijas pirmas ir parsivežti įdomių idėjų.

Kalėdinės parodos:

Christmasworld

Frankfurtas

Tarptautinė sezoninių ir šventinių dekoracijų paroda

Tai B2B paroda, kurioje susitinka gamintojai ir įvairaus dydžio prekybininkai. Joje pristatomos naujausios tendencijos, eksponuojamas platus dekoracijų asortimentas, vyksta ekspertų paskaitos ir dirbtuvės, galima pasisemti kūrybingų idėjų.

2019 metais parodoje savo produkciją pristatė 1085 dalyviai iš 44 šalių.

Daugiau apie parodą.

 

Kalėdinės parodos

 

Festive Gift Fair 2019

Birmingamas

Kalėdinių dovanų mugė

Tai renginys, kurio metu galima rasti įdomių ir nematytų dovanų Kalėdoms visokio amžiaus, pomėgių žmonėms. Jame dalyvauja daugiau nei 300 dalyvių. Parodoje: rankų darbo dirbiniai, žaislais ir žaidimai, sezoninis maistas ir gėrimai, stilingos mados detalės, grožio ir sveikatos produktai.

Daugiau apie parodą.

 

Christmas Trade Show

Kijevas

Specializuota Kalėdų ir Naujų metų paroda

Tai trijų dienų paroda, vykstanti rugsėjo mėnesį. Joje galima apžiūrėti ir įsigyti šventinių dekoracijų, tokių kaip dirbtinės eglutės, jų papuošimai, įvairios dekoracijos, lemputės, kalėdinės dovanos, pirotechnika, karnavalinės prekės ir t.t.

Daugiau apie parodą.

 

ChristmasExpo

2019 – Daytona Beach, Florida (kasmet vieta keičiasi)

Originalių kalėdinių dekoracijų paroda.

Tai kalėdinė paroda, vykstanti tris dienas. Ji išsiskiria iš kitų parodų savo turiniu ir tuo, kad skirta ne tik komerciniams dalyviams, bet ir visiems, kurie mielai gaminasi kalėdines dekoracijas patys. Jos metu vyksta daugiau nei 60 įvairių dekoravimo pamokų ir pradedantiesiems, ir pažengusiems. Čia galima pamatyti įrengtas pavyzdines instaliacijas ir apsipirkti šventėms iš mugės dalyvių.

Daugiau apie parodą.

 

 

Asian festive, Christmas and seasonal show

Honkongas

Tarptautinė paroda, skirta didmenininkams, mažmenininkams, eksportuotojams, agentams, dizaineriams. Kalėdinės parodos akcentai: Kalėdų eglutės, dirbtinės gėlės, šventinės dekoracijos, žvakės, lemputės, pirotechnika, balionai, dovanų pakavimo priemonės, įvairios kitos sezoninės dekoracijos.

2018 paroda sulaukė 38.900 lankytojų. 2019 metais planuojama jų sulaukti dar daugiau ir sukviesti daugiau nei 250 parodos dalyvių.

Daugiau apie parodą.

 

 

Taste of London Winter: the trade show

Londonas

Sezoninio maisto ir gėrimų renginys

Ši paroda – tai puiki galimybė vienoje vietoje pamatyti ir paragauti maisto, gėrimų ir ingredientų, reikalingų Kalėdoms. Tarp jų: vynas, kava, sūriai, šokoladas, įvairūs gurmaniški produktai. Parodos metu lankytojai gali stebėti, kaip virtuvės šefai gamina pagal savo receptus, klausyti jų dalijamų patarimų, taip pat išbandyti geriausių Londono barų ir restoranų sezoninį meniu.

Daugiau apie parodą.