fbpx

Rekomenduojame: kalėdinės dovanos vaikams

Kalėdinės dovanos vaikams

Rekomenduojame: kalėdinės dovanos vaikams

Rinkti dovaną vaikui – tikras smagumas. Ne paslaptis, kad suaugusieji rinkdami dovaną mažyliui patys jaučiasi tarsi patekę atgal į savo vaikystę. Atgimsta smagūs prisiminimai, atsiranda keistas noras viską išbandyti, paspausti ir paliesti, o akys švyti nuo įspūdžių. Dovanos vaikams turi būti ne tik gražios, ryškios, bet ir funkcionalios, kokybiškos bei estetiškos. Štai keletą tokių ir atrinkome:

Vaikiška patalynė Bed colours Vaikiška patalynė

„Bed&Colours“ žaismingas patalynės komplektukas

Jaukūs ir mieli pataliukai, kuriuose tiesiog verda gyvenimas: smagūs žaidimai, pusryčiai lovoje, dovanų pakavimas Kalėdų rytą, knygos skaitymas, naujo žaislo išbandymas ir, žinoma, saldus miegelis.

Plačiau

 

 

 

Piramidė

Natūralaus medžio žaislas – piramidė

Piramidė surinkta iš medienos žiedų, sumautų ant pagaliuko. Beveik kiekvienas žiedas atpjautas iš skirtingos medienos, o žiedai unikalūs savo rievėmis, žyminčiomis medžio amžių. Žaidimo tikslas – sumauti žiedus mažėjimo tvarka. Lavinimo esmė – pažinti medienos rūšis iš rievių, žievės, spalvos.

Plačiau

 

 

 

 

Karaoke mikrofonas

Karaoke mikrofonas

Pradedantiesiems dainininkams nėra geresnio būdo nustebinti savo draugus ir įnešti į gyvenimą X faktoriaus magijos. Jei turite talentą, kodėl gi to neparodžius?

Plačiau

 

 

 

Pasakų kortos

Pasakų kortos

Tai priemonė, mokanti analizuoti pasakas, padedanti lengviau suprasti istorijos siužetą ir struktūrą. Taip skatinamas vaiko kūrybiškumas ir nuoseklus pasakojimas. Naudojantis pasakų terapija, kortos gali tapti puikia projekcine metodika, skatinančia vaiko bendravimą, dalijimąsi patirtimi.

Plačiau

 

 

 

 

Lingu lingu

Lingu lingu balansinė lenta

Rankų darbo medinė balansinė lenta, skirta ne tik išlaikyti pusiausvyrą ir stabilumą, bet ir pramogauti! Tai treniruoklis, suteikiantis unikalią galimybę bet kokio amžiaus vaikams gauti būtiną judėjimo dozę, o jos praleisti net nesinori, nes tai taip smagu!

Plačiau

 

 

 

Vaikiškas sėdmaišis

„Pušku Pušku“ vaikiškas sėdmaišis

Susipažinkite, čia monstras MAMAISA, – iš džiaugsmo suspigo Kakė Makė, pristatydama tėvams savo draugą. Jis yra mano monstras! O, ar yra skirtumas kaip atrodo draugai? Žinoma ne! Net jeigu jie yra monstrai ir suvalgo pusę gimtadienio vaišių. Su monstru Mamaisa smagu žaisti slėpynes, nes šis rankų darbo sėdmaišis pagamintas su rankena, todėl jį lengva pernešti į skirtingas kambario vietas.

Plačiau

 

 

 

Kartoninis namas

Kartoninis namas spalvinimui

Geriausios dovanos vaikams yra tos, kurias galima pabaigti pačiam ir įgyvendinti visas savo fantazijas. Šis namelis yra dekoruotas kontūro linijomis, piešiniais, kad būtų lengviau spalvinti. Ypatingas žaislas tiks visai šeimai – kurkite, vaidinkite, turėkite savo mažą jaukią erdvę kūrybiniams žaidimams. Kartono konstrukciją lengva surinkti ir išardyti.

Plačiau

 

 

 

 

Interaktyvus ežiukas žaislas vaikams

Interaktyvus ežiukas

Šis interaktyvus draugas – ežiukas – gali vaikščioti, verstis kūlversčiu ir net daryti salto! Palietus nosį, ežiukas čiaudėja, skleidžia įvairius garsus, dainuoja, juokiasi, kalba, o jo minkštą žaisliuko kailiuką galima šukuoti.

Plačiau