fbpx

Rekomenduojame: kalėdinės dovanos vyrams

Rekomenduojame: kalėdinės dovanos vyrams

Ir vėl kojinės? Nagi, moterys, tikrai galima sugalvoti ką nors geriau. Juk vyrai tikrai nusipelno tokios dovanos, kuri būtų ne šiaip kasdieniška, bet ir įdomi, naudinga, estetiška, o gal net ir nematyta. Kalėdinės dovanos vyrams gali būti labai įvairios – svarbu tik įdėti šiek tiek pastangų, pasidomėti, ko jūsų vyrui, tėčiui ar broliui iš tiesų reikia, apie ką jis seniai svajoja, bet taip ir nedrįsta nusipirkti to daikto sau pats. O kad būtų kiek lengviau, štai jums nedidelė paruoštukė, ką galite dovanoti savo mylimiems vyrams.

 Dovano vyrams patalynėVyriška patalynė

„Bed&Colours“ patalynės komplektas

Vyrai patys sau retai kada perka patalynę ir dažniausiai laukia, kol ji visai suplyš ir nubluks. Bet juk aplink lovą sukasi didelė dalis mūsų gyvenimo ir yra didelis skirtumas, kokiuose pataluose miegame. Jaukus guolis leidžia ir geriau išsimiegoti, ir sukuria geresnę namų aurą. Tad kodėl gi nenustebinus savo pažįstamo vyro nauju, švelniu patalynės komplektu? Jis tikrai pastebės pokyčius ir padėkos, kaip smagu miegoti naujuose, gražiuose pataluose. „Bed&Colours“ siūlo platų klasikinių, modernių ir stilingų vyriškų raštų audinių pasirinkimą, iš kurių gali pasiūti patalus pagal norimus išmatavimus. Taip pat galite įsigyti jau pasiūtų standartinių dydžių patalynės komplektų.

Plačiau

 

 

 

UOga UOga rinkinys vyrams

„Uoga Uoga“ kalėdinis kosmetikos rinkinys vyrams

Tie, kas sako, kad vyrai nenaudoja kosmetikos, yra neteisūs. Naudoja! Ir labai tuo mėgaujasi! Juk vyrų veidas niekuo nesiskiria nuo moterų: jis toks pat jautrus šalčiams, vėjams, saulės spinduliams ir aplinkos poveikiui. Tad kodėl gi vyrai turi vaikščioti išsausėjusia ir sudirgusia oda? Taigi geros ir kokybiškos kosmetikos rinkinys yra puiki dovana vyrams. O mes radome tikrą perliuką. „Uoga Uoga“ kalėdinis dovanų rinkinys, kurį sudaro natūralus veido kremas vyrams su migdolų aliejumi ir alavijų ekstraktu bei šampūnas-dušo želė su juodųjų serbentų ir beržų pumpurų ekstraktais tikram vyrui. Beje, rinkinys vadinasi „KOSMINIŲ KALĖDŲ!“, o jo pakuotė dar labiau kosminė. Vyrams tikrai patiks tokia tema 😉

Plačiau

 

 

 

 

vaigzdziu-karai-skaivokerio-iskilimas

Bilietai į filmą „Žvaigždžių karai: Skaivokerio iškilimas“

Palaikant kosmoso temą, rekomenduojame kartu su aukščiau aprašytu kosminiu rinkiniu įteikti ir bilietus į naują „Žvaigždžių karų“ dalį. Bus puikus derinys. Be to, tikriausiai nėra tokio vyro, kuris nebūtų matęs visų šio legendinio filmo dalių. Beje, kūrėjai teigia, kad šis jau devintasis filmas yra paskutinė „Žvaigždžių karų“ sagos dalis.

Plačiau

 

 

 

 

 Termosas vyrui

„Gerduva“ termosas kelionėms

Pažįstate vyrą, kuris mėgsta žvejoti arba daug keliauja darbo reikalais? Tuomet padovanokite jam kokybišką termosą. Būdamas lauke jis galės pasišildyti karštu gėrimu, o kelionėse nereikės stoviniuoti degalinėse ir pirkti kavos neekologiškuose vienkartiniuose puodeliuose. Tik prieš pirkdami įsitikinkite, kad tai tikrai patikimas daiktas, gerai išlaikantis šilumą. Rekomendacijas, kaip išsirinkti gerą termosą, rasite čia:

Plačiau

 

 

 

 

Vyriška pateliškė

„Peteliskes.com“ stilingos medinės varlytės

Pažįstate stilingą vyrą, mėgstantį pasipuošti, turintį nemažą aksesuarų kolekciją ir mėgstantį jaukius dirbinius? Padovanokite jam simpatišką medinę peteliškę, dekoruotą įvairiaspalviais audiniais. Varlytės yra rankų darbo, gaminamos iš medžio masyvo. Galite pasirinkti iš didelės kolekcijos.

Plačiau

 

 

 

Kartingai Nemuno žiede

Kur gi daugiau išlieti susikaupusią energiją, jei ne kartingų trasoje? Geriau lenktyniauti čia nei miesto gatvėse 🙂 Padovanokite vyrui dovanų kuponą pasivažinėjimui kartingais Nemuno žiede. Kartingai su laiko matavimo sistema laukia viso sezono metu.

Plačiau

 

 

 

Odinė piniginė vyrui

„Odos guru“ odinė vyriška piniginė

Odinė, unikali, stilinga, patogi, patvari ir kuklios išvaizdos. Tokia turi būti gera vyriška piniginė. Lietuviai šioje srityje tikri auksarankiai ir turi ką pasiūlyti. Ši dovana tiks ir viršininkui, ir vyrui, ir sūnui, ir net seneliui.

Plačiau

 

 

 

 

Automobilio kvapas

„Aromika“ automobilio kvapai

Automobilis vyrui yra tarsi antri namai, tad nieko keisto, kad tiek daug į jį investuoja ir skiria laiko. Ir iš tiesų, reikia pripažinti, kad vyrų automobiliai tikrai gerokai švaresni nei moterų. Ir skaniau kvepia 🙂 Kai visos kalėdinės dovanos vyrams jau supirktos, galite pridėti dar ir po mažą smulkmeną – kvapiklį automobiliui. Vyrams labai patinka citrusinių kvapai, taip pat saldus ir visiems priimtinas vanilės aromatas, žemiški medžių kvapai.

Plačiau

 

 

 

 

Telefono dėklas

„Crafted cover“ dėklas telefonui

Telefoną turi kiekvienas vyras, bet ne kiekvieno telefonas apsaugotas dėklu. Ir dėklai tikrai neturi būti nuobodūs. Jais galima išreikšti savo asmenybę, požiūrį ar net patriotiškumą. Radome šaunią parduotuvėlę, kurioje tikrai išrinksite vyrui tinkamą dailų telefono dėklą.

Plačiau

 

 

 

Kelionės Makalius

„Makaliaus“ kelionės

Kokios dovanos vyrams visuomet labai patinka ir tinka? Žinoma, kad kelionės! O kam gi jos gali nepatikti? Geri įspūdžiai, naujos patirtys bei nematyti vaizdai visuomet pakelia nuotaiką ir leidžia pailsėti nuo darbų. Padovanojus kelionę vyrui, tikrai sulauksite daug nuoširdžių padėkos žodžių.

Plačiau