fbpx

Artėja metas, kai pradėsime skaičiuoti dienas, likusias iki Kalėdų. Jau daugybę metų gyva tradicija, kai gruodžio 1 dieną praveriami Advento kalendoriai. Nors iš anksto žinome, kad viduje rasime nedidelį šokoladuką, bet vis tiek kasdien su nekantrumu atidarome naują langelį ir godžiai suvalgome saldų skanėstą. Tačiau ar būtinai Advento kalendoriai kasmet turi būti tokie patys? Šiais metais kaip niekad daug tenka pamatyti įdomių kalendoriaus alternatyvų. Taigi džiugiai dalinamės savo smagiais atradimais. Jei dar neturite Advento kalendoriaus, galbūt šis sąrašas jums padės išsirinkti.

Advento kalendoriai 2018

Zara Home medinis kalendorius

Nuostabaus grožio Zara Home Advento kalendorius. Pamačius tokį iškart sulinksta keliai. Dailiai apdirbtas medinis namelis su nedideliais stalčiukais ir palėpėje įkurdintu Kalėdų miesteliu, eglutėmis ir švieselėmis. Tiesa, šiuo atveju yra tik kalendoriaus forma, o dėžučių vidų tektų užsipildyti patiems savo pageidaujamais saldumynais ar kitomis smulkmenomis.

 

Advento kalendoriai 2018

L’occitane Advento kalendorius

24 grožio siurprizai, besislepiantys po spalvingomis durelėmis. Dušo želė, rankų kremai, šampūnai, losjonai, aliejai ir kiti smagūs atradimai. Gražus dizainas, pakeliantis nuotaiką ir nekasdieniai kūno priežiūros produktai – puiki patirtis iki Kalėdų.

Užsisakyk Kalėdų naujienlaiškį

Pažymėk:

Advento kalendoriai 2018

AVON papuošalų kalendorius

Kalendorius, kuriame kasdien vis naujas papuošalas. Iš viso 25 variantai, tarp kurių 1 grandinėlė, 12 pakabukų ir 13 auskarų porų. Visą mėnesį kasdien bus galima džiaugtis nauju aksesuaru, tad nė nekils noras sakyti: „Neturiu kuo pasipuošti“. Atrodo kaip kiekvienos moters svajonė. Jeigu tai jūsų papuošalų stilius, tuomet tai bus puikus Advento kalendorius.

Advento kalendoriai 2018

Meškio Advento kalendorius

Tai gana nebrangus ir įdomus kalendoriaus variantas, kurį netikėtai užtikome Vagos knygyne. Jame yra 24 kortelės. Vienoje pusėje galima rasti dienos idėją, o kitoje puikuojasi nuotaikingi šventiniai paveikslėliai su linksmais personažais. Nebrangu, užima mažai vietos ir kažkas naujo. Kalendorių leidžia „Nieko rimto“ leidykla. 

Advento kalendoriai 2018

The body shop kalendorius

Stilingai dekoruotas kalendorius su 25 grožio priemonėmis kiekvienai dienai iki Kalėdų. Akivaizdu, kad estetika čia svarbiausia. Galima žiūrėti ir gėrėtis. Kalendoriuje be kūno ir veido priežiūros priemonių taip pat slepiasi netikėtos kasdienės užduotys.

Advento kalendoriai 2018

Advento kalendorius – žvakė

Gana netikėtas ir mielas atradimas, įvykęs tiesiog prekybos centre Rimi. Sužavėjo idėjos originalumas ir paprastumas. Žvakė kainuoja vos porą eurų. Kasdien reikia „nudeginti“ po vieną skaičių ir stebėti, kaip tiesiogine prasme tirpsta laikas iki Kalėdų. Advento kalendorius? Tikrai taip. Išlaidos? Minimalios. Idėja? Puikiai atspindi tikrąją Kalėdų prasmę. Ne visada būtina švaistyti pinigus brangiems daiktams.

Advento kalendoriai 2018

Coffee brewer kalendorius

Kavos kalendorius, kasdienei žvalumo porcijai užtikrinti. Kalendoriuje – 25 pakeliai skirtingos kavos iš viso pasaulio su vis nauja dienos istorija. Kavą geriame kasdien, tad kodėl gi jos nepavertus atrakcija ir Kalėdiniu kalendoriumi.

Advento kalendoriai 2018

Douglas grožio kalendorius

Dar vienas kosmetikos rinkinys. Na, grožio specialistai tikrai stengiasi nustebinti savo klientus ir konkuruoja tarpusavyje, kas pasiūlys gražesnį ir įdomesnį kalendoriaus variantą. Šis kalendorius puikiai tinka dovanoti ne tik dėl išskirtinio dizaino, kurį net pats gamintojas vadina meno kūriniu, bet ir dėl jo turinio. Viduje gausu veido kaukių, kremų, dušo želė, losjonų bei kitų kvapnių ir naudingų kūno priežiūros priemonių.

Advento kalendoriai 2018

Eurokos grožio kalendorius

Dar vienas kosmetikos ir veido bei kūno priežiūros priemonių rinkinys. Šis ko gero pats paprasčiausias ir savo dizainu, ir turiniu. Jame esančios priemonės nėra prabangios, o kasdienio vartojimo ir mums gana įprastos. Bet būtent dėl to jo kaina gerokai žemesnė ir tikrai prieinama daugeliui, lyginant su kitais grožio priemonių kalendoriais.

Advento kalendoriai 2018

Star Wars kalendorius

Lego kalendorius Star Wars tema. Sukurta vaikams, bet tinka ir visiems dideliems Žvaigždžių karų gerbėjams (kurių tikrai labai daug). Kiekvieną dieną gaunate po naują figūrėlę, kurią turite susidėlioti iš atskirų detalių. Jų visame komplekte net 307 vnt.

Advento kalendoriai 2018

Barbie kalendorius

Jeigu yra rinkinys berniukams, turi būti ir mergaitėms skirtas Advento kalendorius. Ir kas gi kitas geriau atstovauja moterišką liniją, jei ne Barbė. Kasdien po naują rožinę staigmeną! Rasta – ToyCity.

Advento kalendoriai 2018

Rituals kalendorius

Prabangi Kalėdinė eglutė su 24 dėžutėmis. Kiekvienoje slepiasi dienos staigmena. Šis kalendorius atlieka du vaidmenis: skirtinga dovana kiekvieną dieną ir kartu namų dekoracija. Gal net nereikia puošti tikros eglės?

Advento kalendoriai 2018

Chocolissimo kalendorius

Elegantiškasis Advento kalendorius. Tokio tikrai negalima neįsimylėti. Kiekviena detalė apgalvota iki galo: prabangiai atrodanti medinė dėžutė su 24 išskirtinio skonio saldainiais.

Advento kalendoriai 2018

SuperGarden kalendorius

Dar vienas valgomas Advento kalendorius. Šįkart ne šokoladukai, o pačių skaniausių uogų, vaisių ir daržovių indeliai. Kasdien vis kitas skonis: braškės, vyšnios, ananasai, agrastai, šilauogės, šaltalankiai ir kiti skanumynai. Tikrai šauni alternatyva.

Advento kalendoriai 2018

Kūrybinės veiklos kalendorius

24 kūrybinės idėjos visai šeimai. Knygelėje galima rasti klijavimo, spalvinimo ir kitokių kūrybinių žaidimų. Įdomus, įtraukiantis ir prasmingas Advento kalendoriaus variantas.

Taip pat skaityk

Kalėdų seneliai baigė mokslus

Kalėdų seneliai baigė mokslus

Brazilijos Kalėdų senelių mokyklos mokiniai švenčia išleistuves! Visas būrys šviežutėlių Kalėdų senelių baigė mokslus prieš prasidedant naujam šventiniam sezonui.   Kalėdų senelių mokykla įkurta Rio de Žaneire dar 1993 m. Ji ruošia mokinius darbui prekybos centruose...

5 būdai sutaupyti Kalėdoms

5 būdai sutaupyti Kalėdoms

Kai visi aplinkui tik ir gąsdina rekordinėmis kainomis, natūralu, kad iškyla grėsmė didžiausiai metų šventei – Kalėdoms. Juk tai laikas, siejamas su gana didelėmis išlaidomis. Bet juk niekas nenori atsisakyti šios šventės. Juo labiau, kad tai net ir nerekomenduojama....