fbpx

Pirmuosius advento kalendorius sugalvojo vokiečių liuteronai dar XIX amžiuje. Dažniausiai jie degindavo dienos žvakes arba paprasčiausiai su kreida piešdavo pagaliukus ant durų ar sienų. 1851 m. atsirado nauja tradicija kabinti rankų darbo, medinius kalendorius. O štai praėjusio amžiaus pirmajame dešimtmetyje atsirado pirmieji spausdinti advento kalendoriai, kuriuos 1920-aisiais patobulino Gerhard Lang, pridėdamas atidaromas dureles.

Buvo iškilusi tikrai rimta grėsmė, kai naciai uždraudė spausdinti kalendorius su paveikslėliais. Tačiau po karo Richard Sellmar iš Štutgarto gavo leidimą vėl spausdinti kalendorius, nepaisant kartono trūkumo rinkoje. Jo įmonė iki šiol išlieka viena svarbiausių tokių kalendorių gamintojų pasaulyje. Apie 1950-uosius atsirado pirmieji kalendoriai, užpildyti šokoladukais, kurie ėmė sparčiai plisti po pasaulį. Dar prieš kelerius metus kiekvieno namuose prieš Kalėdas atsirasdavo po tokį plokščią kalendorių su mažais šokoladukais, tačiau pastaruoju metu populiarėja visai kitokie, išskirtiniai ir nematyti advento kalendoriai. Apžvelkime, kokius įdomiausius kalendorius šiais metais parengė jų gamintojai.

Advento kalendoriai 2019

L’OCCITANE GROŽIO ADVENTO KALENDORIUS, EUR 49

Žaismingas ir spalvingas advento kalendorius, išmargintas dailiais paveikslėliais, iškart sufleruoja apie kalėdinę nuotaiką. Už kiekvieno iš langelių slepiasi net 24 mielos dovanėlės, tarp kurių nuostabių aromatų rankų, pėdų ir kūno kremai, lūpų balzamas, muiliukai, dušo aliejus, kūno losjonas, šampūnas, kondicionierius, dušo želė – visos kasdien naudojamos ir naudingos priemonės.

Dailus advento kalendorius su aukštos kokybės produktais tikrai nudžiugins mylimą žmogų. Už kiekvieno langelio slepiasi ne tik vienas už kitą labiau įtraukiantys Provanso aromatai, bet ir įdomios užduotys, patarimai bei idėjos, verčiančios susimąstyti apie gamtos grožį ir jos puoselėjimą. Be to, šis advento kalendorius pasakoja apie 17000 migdolo medžių atsiradimo Provanse istoriją. Tikrai įdomus ir įvairiapusis kalendorius. Rekomenduojame!

Plačiau

 

Advento kalendoriai 2019

CHOCOLISSIMO ADVENTO KALENDORIUS DVIEMS, EUR 39,90

Ar kada teko matyti advento kalendorių dviems žmonėms? Tikrai puiki mintis jaukiai dalintis kiekvienos dienos staigmena kartu su savo antrąja puse. Kalendorius tinkamas ne tik poroms, bet ir sesėms, broliams, seneliams ir kitiems artimiems žmonėms.

Dvigubas advento kalendorius užpildytas 24 mini plytelėmis, kurios pagamintos iš šilkinio tamsaus, pieniško ir balto šokolado, bei 24 skaniais „Praline“ saldainiais. Pati geriausia tradicinio advento kalendoriaus atmaina tikriems saldumynų mėgėjams. Aukščiausios rūšies saldumynai supakuoti į dekoratyvią ir solidžiai atrodančią juodos ir aukso spalvos pakuotę, todėl puikiai tinka dovanoti net pačiam išrankiausiam žmogui.

Plačiau   

 

Užsisakyk Kalėdų naujienlaiškį

Pažymėk:

Advento kalendoriai 2019

EUROKOS GROŽIO ADVENTO KALENDORIUS, EUR 34,90

Stilingas, elegantiškas ir baltas – šis švaraus minimalistinio dizaino, primenančio artėjančias žiemos šventes, kalendorius gali tapti labai estetiška ir malonia dovana bet kuriai moteriai. Bet dar smagiau tokią dovaną įteikti sau pačiai!

Pats advento kalendorius yra gana didelis ir tuo išsiskiria iš kitų. O jo matmenys tokie ne šiaip sau – už langelių slepiasi nemažo dydžio grožio produktai. Tas tikrai džiugina, nes patikusi priemonė nesibaigs taip greitai kaip maži mėginukai.

Smagu tai, kad tarp produktų galima rasti daug skirtingų prekinių ženklų ir įvairios paskirties gaminių, tokių kaip parfumuotas, tualetinis vanduo, kvepalai, lūpų blizgis, balzamas, dušo želė, plaukų šilkas, veido pienelis, kūno losjonas, rankų kremai, plaukų šampūnas ir balzamas, vonios druska, veido kremas, plaukų kaukė, nagų poliruoklis, makiažo kempinėlė ir kitų. Be to, prieš atidarant kiekvienas dureles, pasitinka gražus linkėjimas, dar labiau pakeliantis nuotaiką.

Plačiau 

Advento kalendoriai 2019

CHOCOLISSIMO SUDEDAMAS ADVENTO KALENDORIUS, EUR 22,80

Šokoladinis kalendorius kitaip! Prieš pradedant skanauti šokoladukus, šį kalendorių tarsi lego konstruktorių reikia susidėti. Tikrai smagus užsiėmimas vaikams. Iš viso jį sudaro 6 dalys, iš kurių 4 – su šokoladukais. Galiausiai kalendorius susistato į kubą, kuris gali  papuošti bet kurį namų kampelį ir kasdien priminti apie artėjančias Kalėdas. 

Magiškas kalendorius savo langeliuose slepia išskirtinius pieniško ir tamsaus šokolado gabalėlius, kurie yra šventiškai dekoruoti. Be to, sudėto kubo viduje galima paslėpti dar vieną, papildomą šventinę dovanėlę. O galbūt net ir dovaną nuo Kalėdų senelio.

Plačiau 

Advento kalendoriai 2019

TIGER ADVENTO ŽVAKĖ, EUR 3,00

Galbūt jūs nenorite per daug nutolti nuo advento kalendoriaus tikrųjų ištakų? Tuomet net ir šiandien galima rasti advento kalendorių – žvakių. Kasdien uždekite žvakelę, kol sudegs viena padala, ir netrukus pajusite, kad jau atėjo Kalėdos. Šis jaukus ir šiltas advento kalendorius galiausiai sudega iki galo, todėl tai yra bene  pats ekologiškiausias dovanos variantas.

Plačiau 

Advento kalendoriai 2019

KNYGA „KALĖDŲ BELAUKIANT“, ALINA VYŠNIAUSKIENĖ, EUR 14,69

Gražus ir labai prasmingas advento kalendoriaus variantas, kuris suartins visą šeimą. Kalėdinių pasakų rinkinys vaikams – tai nuotaikingi Kalėdų miestelio elfų nuotykiai. Istorijose veikia trylika skirtingų elfų ir Kalėdų senelis. Knygoje aprašomos jų pareigos, atliekami darbai, nusivylimai ir linksmybės. Kasdien elfai tvarkosi, sportuoja, vaidina, gieda giesmes bei puošia miestelį, laukdami Kalėdų. Pasakojimai sutampa su advento kalendoriumi ir padeda nuosekliai sekti gruodžio mėnesio dienas bei sustiprinti tikėjimą Kalėdų stebuklais.

Plačiau

Advento kalendoriai 2019

KNYGA „KAIP VINSTONAS KALĖDAS ATNEŠĖ“, ALEX T. SMITH, EUR 6,79

Dar viena labai graži knyga su istorijomis, kurias tėveliai galės skaityti savo mažiesiems žiemos vakarais iki Kalėdų. 

Tai jauki istorija apie tai, kaip vienas narsus peliukas gabeno laišką Kalėdų seneliui. Taip pat tai užduočių bei idėjų knygelė ir advento kalendorius viename. Kasdien – po naują peliuko Vinstono nuotykių skyrių, kuriame puikios idėjos kalėdiniams darbeliams: kaip pasigaminti žaisliukų eglutei, išsikepti meduolinių peliukų ir dar daug įdomybių.

Plačiau

Advento kalendoriai 2019

AKMENŲ GEOLOGINIS ADVENTO KALENDORIUS, £ 50

Tikrai kitoks advento kalendorius, kuris unikalus tuo, jog kiekvieną dieną naujame vokelyje galima rasti vis skirtingą akmenį. Dėžutėje yra 24 atskirai supakuoti ir sunumeruoti brangakmeniai bei fosilijos, prie kurių pateikiama ir informacinė kortelė. Tikrai naudingas advento kalendorius, iš kurio galima sužinoti daug naujo ir pasimokyti. 

Plačiau

Advento kalendoriai 2019

ADVENTO KALENDORIUS AUGINTINIUI, £ 27,95

Geriausias žmogaus draugas taip pat nusipelno savo advento kalendoriaus! Radome dailų medinį kalendorių-kaulą, ant kurio pritvirtinti 24 skanėstai augintiniui. Jis taip pat nusipelno nedidelės šventės kasdien iki Kalėdų. Kalendorių sudaro skanūs sausainiukai, kuriuos suvalgius, kitais metais galima papildyti naujais.

Plačiau

Advento kalendoriai 2019

KOJINIŲ ADVENTO KALENDORIUS VYRAMS, EUR 64,90

Dauguma kalendorių yra orientuoti į vaikus arba moteris, bet vyrai irgi nusipelno savo kalendoriaus. Ir kas geriau tinka vyrams, jei ne kojinės  Jomis užpildyta kiekviena daili, maža ir spalvinga advento kalendoriaus dėžutė. Šia dovana apdovanotas vyras kasdien galės puikuotis vis naujomis skirtingų raštų kojinėmis.

Plačiau

Advento kalendoriai 2019

BRUZDUKŲ ADVENTO KALENDORIUS „TEATRAS“, EUR 23

„Bruzdukų“ advento kalendorius – teatras padės vaikams Kalėdų laukti smagiau, kūrybiškiau ir sveikiau. Tai skanumynų ir žaidimų advento kalendorius. 

Kiekvienos dienos langelyje – skanėstai, pagaminti iš tikrų lietuviškų uogų ir vaisių. Jie paruošti taikant moderniausią technologiją – džiovinimą šaltyje, kuri leidžia išsaugoti visus vitaminus ir fermentus. O kalendoriaus viduryje įtaisyta vaikų kūrybiškumą įkvėpsianti spektaklio scena.

Plačiau

Advento kalendoriai 2019

BUBBLE BOUTIQUE ADVENTO KALENDORIUS SU PRIEMONĖMIS VONIAI, EUR 15,90

Advento kalendorius su kiekvieną dieną kūno odai teikiamomis dovanomis. Šį rinkinį sudaro spalvingi vonios burbulai, vonios perlai, vonios konfeti, vonios druskos ir vonios muilas. 24 dienos Kalėdų laukimo su dovanomis kūno odai, kad ji taptų minkšta, švelni, aromatinga ir spindinti gyvybingumu!

Plačiau

Taip pat skaityk

Kalėdų seneliai baigė mokslus

Kalėdų seneliai baigė mokslus

Brazilijos Kalėdų senelių mokyklos mokiniai švenčia išleistuves! Visas būrys šviežutėlių Kalėdų senelių baigė mokslus prieš prasidedant naujam šventiniam sezonui.   Kalėdų senelių mokykla įkurta Rio de Žaneire dar 1993 m. Ji ruošia mokinius darbui prekybos centruose...

5 būdai sutaupyti Kalėdoms

5 būdai sutaupyti Kalėdoms

Kai visi aplinkui tik ir gąsdina rekordinėmis kainomis, natūralu, kad iškyla grėsmė didžiausiai metų šventei – Kalėdoms. Juk tai laikas, siejamas su gana didelėmis išlaidomis. Bet juk niekas nenori atsisakyti šios šventės. Juo labiau, kad tai net ir nerekomenduojama....