fbpx

Gruodžio 25-ta yra bene laukiamiausia diena metuose. Tačiau daugelis iš mūsų ne ką mažiau laukiame ir gruodžio 1-osios! Kodėl? Nes juk tai diena, kai pagaliau galima praverti pirmąjį advento kalendoriaus langelį! Ši tradicija turi gilias religines ir istorines šaknis, tačiau dabar ji gerokai modernizuota ir nebeturi tokių griežtų ribų. Advento kalendorių įvairovė tiesiog verčia iš kojų. Ir tai yra nuostabu, nes kiekvienas gali nuspręsti, kaip jis nori laukti Kalėdų: kasdien suvalgyti po gabalėlį burnoje tirpstančio šokolado, atlikti užduotį kartu su artimiausiais šeimos nariais, o gal pasimėgauti nauju kosmetikos gaminiu. Skirtingi kalendoriai – skirtingiems žmonėms. Taigi, pasinerkime į Kalėdų laukimą ir žvilgtelėkime, kokie advento kalendoriai 2020 metais mums buvo sukurti.

Advento kalendoriai 2020
Advento kalendoriai 2020

KNYGŲ KLUBAS. Kūrybinis advento kalendorius

Tai advento kalendorius su daug skirtingų užduočių kiekvienai kalėdinio laukimo dienai. Jis skirtas vaikams nuo 4 metų, tačiau smagiausia yra tai, jog jis įtraukia visą šeimą bendrai veiklai. O užduotys laukia pačios įvairiausios: meniškos, kūrybiškos ir netgi matematiškos bei moksliškos. Kuo daugiau temų – tuo įdomiau! Kiekvieną dieną laukia vis po naują ir nesikartojančią veiklą: šiek tiek spalvinimo, karpymo, įvairiausių kalėdinių užduočių ir žaidimų. Ilgi žiemos vakarai tikrai neprailgs.

Advento kalendorius „24 kūrybinės veiklos idėjos visai šeimai“

 

 

Advento kalendoriai 2020
Advento kalendoriai 2020

KNYGŲ KLUBAS. STEAM advento kalendorius

Dar vienas labai smagus kūrybinis kalendorius, tik jau šiek tiek didesniems 5-9 metų vaikams. Tiesą sakant, bus tikrai įdomu ne tik vaikams, bet ir tėveliams. Užduotys labai įvairios, lavinančios skirtingus vaikų gebėjimus: vienos leidžia išlaisvinti viduje slypintį menininką, kitos gludina matematinius įgūdžius, dar kitos įtraukia į eksperimentus ar žemėlapių tyrinėjimą. Tai išties spalvingi, kūrybingi ir labai įtraukūs advento kalendoriai 2020 metams!

Advento kalendorius „24 kūrybinės STEAM užduotys“

Užsisakyk Kalėdų naujienlaiškį

Pažymėk:

Advento kalendoriai 2020
Advento kalendoriai 2020

L’OCCITANE. Grožio advento kalendorius

L’OCCITANE advento kalendoriai visuomet patraukia savo dizainu. Tikrai smagu namuose turėti tokią jaukią ir stilingą dekoraciją, kuri visą gruodį puošia namus. Šįkart jo dizainas yra tarsi apsilankymas kalėdiniame miestelyje: papuoštos parduotuvių vitrinos, apsnigtos gatvės ir kelią nušviečiantys žibintai. O dar smagiau yra tai, kas slepiasi už kiekvienų šio kalendoriaus durelių: net 24 kūno, veido ir plaukų priežiūros produktai ir šių metų riboto leidimo naujienos. Tarp jų bus galima rasti veido, kūno ir rankų kremų, lūpų balzamų, plaukų kaukių, šampūnų, muiliukų, dušo želė ir kitų gaminių. Išties šį išskirtinį gruodį toks kalendorius tikrai leis palepinti save ir kiekvienai dienai suteiks po labai malonią staigmeną.

Advento kalendorius „Pasaka apie magišką Provansą“

  

Advento kalendoriai 2020
Advento kalendoriai 2020

RŪTA. Saldusis advento kalendorius

Pamačius šį advento kalendorių visiems smaližiams sulinksta keliai. Tobulas skirtingų saldainių rūšių rinkinys. Daugelis puikiai pažįsta lietuviško prekinio ženklo „Rūta“ saldainius ir yra išbandęs ne vieną jų rūšį. Bet turbūt tikrai ne visas. Šis kalendorius – tai tarsi saldainių degustacija, kuri leis atrasti naujus skonius. Iš viso viduje 24 skirtingos šokoladinių saldainių, dražė, suflė rūšys. Be to, po kiekvienu langeliu galima rasti ne tik saldainius, bet ir po vieną kūrybinę užduotį, tinkančią visai šeimai. Turiningas, įdomus, skanus ir labai estetiškai patrauklus kalendorius!

„Šeimos advento kalendorius“

Advento kalendoriai 2020
Advento kalendoriai 2020

LIVIN. Arbatų advento kalendorius

Mums įprasta, kad dauguma advento kalendorių yra šokoladiniai. Tačiau pasiruoškite – mes atradome nuostabų geriamą advento kalendorių. Tai net 24 ekologiškų arbatų rinkinys – po vieną naują skonį kiekvienai Kalėdų laukimo dienai. Tikra skonių šventė. Jaukaus dizaino pakuotėje rasite žalios, juodos, vaisinės bei žolelių arbatos su obuolių, svarainių, šeivamedžio, kinrožės, citrinžolių, imbiero, apelsinų, verbenos ir kitais aromatingais vaisiais, augalais bei prieskoniais. Tikrai ne kiekvieną jų yra tekę išbandyti – tad čia puiki proga. Taip pat svarbu paminėti ir tai, kad visos šios arbatos yra ekologiškos ir be dirbtinių kvapiųjų medžiagų. Taigi, skanių atradimų!

 Advento kalendorius: „Arbatų rinkinys, ekologiškas“

Advento kalendoriai 2020
Advento kalendoriai 2020

EUROKOS. Grožio advento kalendorius

Ar šiemet buvote geri? Tai slapta informacija, kurią turi tik Kalėdų senelis. Na, tiesa, ir dar Eurokos. 2020 m. šis prekinis ženklas pristato ryškiai kalėdiškai raudoną grožio advento kalendorių, ant kurio aiškiai parašyta, kad šiemet visi buvome geri! Turbūt kažkas iš elfų komandos jiems nutekino šią informaciją. Bet juk tai tikrai puikios žinios! Vadinasi, galima drąsiai mėgautis šiuo grožio advento kalendoriumi, kuris yra išties įspūdingo dydžio. Natūralu, juk geri žmonės nusipelno daug gerų dalykų. O viduje – 25 veido ir kūno priežiūros priemonės: net keletas skirtingų kvepalų, lūpų ir veido kaukės, rankų kremai, plaukų priežiūros priemonės, dezodorantas, vonios druska, pincetas ir kitos gėrybės. Kiekvieną dieną laukia po išties malonią grožio staigmeną.

Advento kalendorius „24 grožio dienos su Eurokos“

Advento kalendoriai 2020
Advento kalendoriai 2020

TOYBOX. Advento kalendorius – automobilis

Štai čia dar vienas įrodymas, koks išradingas gali būti advento kalendorius. Už kiekvieno langelio slepiasi po vieną detalę, kol galiausiai per pačias Kalėdas gaunate įspūdingą dovaną – Carrera RC automobilį, valdomą nuotoliniu būdu. Kiekviena advento diena kupina konstravimo džiaugsmo, kurį galiausiai vainikuoja paties surinktas naujas modernus žaislas. Kadangi pagamintas savo paties rankomis, dar mielesnis ir ilgiau džiuginantis. Pneumatinės padangos, važiuoklė su spyruoklėmis, valdymo pultelis ir iki 10 km/h išvystomas greitis – žaislas tikriems automobilių fanams (ir jų tėveliams). Rekomenduojama vaikams nuo 12 metų.

Advento kalendorius „Carrera RC automobilis

ADVENTO KALENDORIUS ŽVAKĖ

THOMAS PHILLIPS. Advento kalendorius – žvakė

Patinka žvakės ir romantiška jų šviesa? Tokio dydžio žvakės tikriausiai dar neteko matyti. Įspūdinga 40 cm aukščio dekoracija kiekvienai advento dienai paminėti. Simboliška – kasdien tirpsta ne tik vaškas, bet ir laikas iki Kalėdų. Galimi keli šių žvakių spalvų variantai. Labai mieli, jaukūs ir prasmingi advento kalendoriai 2020 metų šventiniam sezonui.

Advento kalendorius „Žvakė“

Advento kalendorius 2020

MONETŲ NAMAI. Advento kalendorius kolekcininkui

Kol nėra galimybės fiziškai keliauti po pasaulį, galima keliauti kitaip, pavyzdžiui, renkant monetas iš skirtingų pasaulio kampelių. Tai tikrai nematytas ir kitoks advento kalendorius, už kurio langelių slepiasi po monetą iš 24 tolimų valstybių: Brazilijos, Tailando, Jamaikos, Peru, Ruandos, Zambijos ir daugybės kitų. Ant visų monetų pavaizduotas tai valstybei svarbus motyvas. Toks kalendorius bet kurį paskatintų tapti kolekcininku.

Numizmatinis advento kalendorius

Taip pat skaityk

Kalėdų seneliai baigė mokslus

Kalėdų seneliai baigė mokslus

Brazilijos Kalėdų senelių mokyklos mokiniai švenčia išleistuves! Visas būrys šviežutėlių Kalėdų senelių baigė mokslus prieš prasidedant naujam šventiniam sezonui.   Kalėdų senelių mokykla įkurta Rio de Žaneire dar 1993 m. Ji ruošia mokinius darbui prekybos centruose...

5 būdai sutaupyti Kalėdoms

5 būdai sutaupyti Kalėdoms

Kai visi aplinkui tik ir gąsdina rekordinėmis kainomis, natūralu, kad iškyla grėsmė didžiausiai metų šventei – Kalėdoms. Juk tai laikas, siejamas su gana didelėmis išlaidomis. Bet juk niekas nenori atsisakyti šios šventės. Juo labiau, kad tai net ir nerekomenduojama....