fbpx

Atrodo, kad išrinkti dovaną moteriai yra vieni juokai – juk tiek daug pasirinkimo variantų ir tiek daug visokių gėrybių, kurias galima padovanoti. Tačiau šis įsivaizdavimas yra apgaulingas.  Atsainiai išrinkti bet kokią dovaną tikrai lengva, tačiau, jeigu siekiate, kad dovana moterį sužavėtų, jai tiktų ir patiktų, tuomet reikės šiek tiek pasistengti. Svarbiausia taisyklė – kalėdinės dovanos moterims turi būti praktiškos, apgalvotos ir atspindinčios konkrečios moters asmenybę. Nusprendėme jums šiek tiek padėti ir sudarėme kokybiškų ir išskirtinių dovanų moterims sąrašą, kuris jums parodys kelią ir tikrai padės išsirinkti pačią geriausią dovaną.

Dovanos moterims

„BED&COLOURS“ PATALYNĖS KOMPLEKTAS

Lova – tai vieta, kurioje praleidžiame trečdalį savo gyvenimo, todėl labai svarbu joje jaustis patogiai ir jaukiai. O įsisukus į minkštus ir mielus patalus ir sapnai gražesni, ir miegamajame daugiau jaukumo. Kokybiškos patalynės komplektas yra labai praktiška ir naudinga dovana, kuri tikrai patiks net ir pačiai išrankiausiai moteriai.  Rekomenduojame „Bed&Colours“ patalynę, kuri siuvama Lietuvoje iš aukštos kokybės stilingų itališkų audinių. Pasirinkimas labai platus, kad galėtumėte priderinti raštą ir audinį savo mylimai moteriai: nuo flanelės iki satino, nuo gėlių motyvų, ornamentų, paukščių, gyvūnų atvaizdų iki vienspalvių audinių. Šią patalynę galite užsakyti pasiūti individualiai arba išsirinkti iš gausios jau pasiūtų komplektų kolekcijos.

Plačiau

 

Dovanos moterims

„UOGA UOGA“ STILINGAS KOSMETIKOS RINKINYS MOTERIMS

Kiekviena moteris mėgsta savo odą palepinti kokybiškomis priemonėmis. „Uoga Uoga“ šiemet patraukė akį sukūrusi stilingą ir ryškų kalėdinį rinkinį specialiai moterims „Kosminių Kalėdų!“. Jį sudaro natūralios kosmetikos priemonės: maitinamasis kūno kremas su apelsinų aliejumi ir juodųjų serbentų ekstraktu bei dušo želė su apelsinų aliejumi ir juodųjų serbentų ekstraktu. Nuostabiai kvepianti oda, natūrali produktų sudėtis ir estetiška kosminė pakuotė – tikrai išskirtinė dovana moteriai, mylinčiai savo kūną.

Plačiau     

Užsisakyk Kalėdų naujienlaiškį

Pažymėk:

Dovanos moterims

„ECOFFEE CUP“ DAUGKARTINIO NAUDOJIMO PUODELIAI

Ekologija – ne tik naudinga gamtai, bet ir madinga! Jeigu jūsų pažįstama moteris negali išsiskirti su kavos puodeliu, padovanokite jai stilingą daugkartinio naudojimo puodelį išsinešimui, pagamintą iš pasaulyje sparčiausiai augančių ir labiausiai tvarių medžiagų: natūralaus bambuko pluošto, genetiškai nemodifikuoto kukurūzų krakmolo. Patys išbandėme šiuos puodelius – lengvi, sandariai užsidarantys, patogūs naudoti.

Plačiau  

Dovanos moterims

„DEKORUOTI LINAI“ RANKOMIS TAPYTI DRABUŽIAI

Kai norisi padovanoti ką nors tikrai unikalaus ir mielo, verta pasižvalgyti į Lietuvos dizainerių autorinius darbus. Čia galima rasti tikrų perliukų. O juk moterims labai malonu pasipuošti išskirtiniais ir nematytais gaminiais. Šįkart vienoje mugėje užtikome žavingus drabužius, kurių kiekvieną autorė savo rankomis išpiešia gražiausiais raštais. Visi gaminiai labai išjausti ir jaukūs. Tokios dovanos moterims yra puikus būdas parodyti savo dėmesį.

Plačiau

Dovanos moterims

„TOUCH JEWELRY“ STILINGI ATŠVAITAI

Kalbėdami apie atšvaitus dažniausiai įsivaizduojame neišvaizdžius geltonus pakabukus. Nieko keisto, kad žmonės nesiveržia tokių atšvaitų nešioti, nors visi ir supranta saugumo svarbą. Tačiau visai neseniai aptikome dailių dekoruotų atšvaitų krautuvėlę, kurioje galima išrinkti ir gražią, ir praktišką dovaną viename. Stilinga ir tinkama dovana tiek mamai, tiek sesei ar draugei.

Plačiau   

Dovanos moterims

„CANDLE FAMILY“ RANKŲ DARBO ŽVAKĖS

Žvakės – tai ideali dovana jaukumą namuose kuriančiai moteriai. Yra dailiosios lyties atstovių, kurios be žvakių neįsivaizduoja savo namų atmosferos ir dievina gražias dekoruojančias puošmenas. Padovanokite jai natūralaus vaško, rankų darbo žvakių, pripildytų nuostabių kvapų, kurie gaminami iš natūralių aliejų.

Plačiau

Dovanos moterims

„EAST ISLAND SPA“ VIRTUALUS SPA

Nereikia net sakyti, kad SPA procedūros ir masažai yra vertinga dovana, nes suteikia atsipalaidavimo ir leidžia pamiršti įtampą. Tokios dovanos moterims tikrai labai patinka. O štai visai neseniai buvo pristatytas „patobulintas“ SPA variantas. Dabar besimėgaujant procedūromis tuo pat metu galima nukeliauti į tolimąją Aziją. Ne, niekur skristi nereikės. Tiesiog SPA klientams yra siūlomi virtualios realybės akiniai, kurie padeda labiau įsijausti į procedūrą, matant egzotiškus vaizdus ir girdint atpalaiduojančią melodiją. Teigiama, kad tai pirmasis virtualus SPA Europoje.

Plačiau

Dovanos moterims

„COZYWOOD“ DOVANOS MOTERIMS – UŽRAŠINĖS

Nei viena moteris iš namų neišeina be rankinės, o toje rankinėje būtinai turi būti užrašų knygelė: darbams susirikiuoti, netikėtai užklydusioms mintims užsirašyti, genialioms idėjoms sutalpinti. Tad padovanokite unikalią užrašinę mediniais viršeliais. Originalu, stilinga, patogu ir praktiška.

Plačiau

Dovanos moterims

„PITEX“ KOSMETINĖS

Ne paslaptis, kad moters rankinėje slepiasi nesuskaičiuojama daugybė daiktų ir daikčiukų. Jeigu jums dažnai tenka matyti, kaip pažįstama moteris kelias minutes kuičiasi rankinėje, ieškodama lūpų dažų ar rašiklio, galbūt pats metas jai padovanoti madingo dizaino kosmetinę, kurioje tvarkingai tilps visi mažmožiai.

Plačiau

Taip pat skaityk

Kalėdos pasaulyje. Piterboro katedra virto šviesų karalyste

Kalėdos pasaulyje. Piterboro katedra virto šviesų karalyste

Prasidėjusio advento proga Piterboro katedra trumpam sušvito neįtikėtinomis spalvomis ir raštais. Garso ir šviesų šou, pavadintą „Angelai ateina“ sukūrė minininkų grupė „Luxmuralis“, kurių nariai kuria daugialypės terpės pristatymus pagal Davido Harperio muziką. Kaip...

Kalėdinės reklamos pranašauja ilgą šventinį sezoną

Kalėdinės reklamos pranašauja ilgą šventinį sezoną

Kalėdų sezonas jau čia pat ir tai puikiai įrodo faktas, jog socialinius tinklus, televizijas ir kitas medijas užplūdo kalėdinių reklamų gausa. Ar ir jums kyla jausmas, kad kasmet jos pasirodo vis anksčiau? Tam yra rimta priežastis. Dėl visą pasaulį ištikusių tiekimo...