fbpx

Rinkti dovaną vaikui – tikras smagumas. Ne paslaptis, kad suaugusieji rinkdami dovaną mažyliui patys jaučiasi tarsi patekę atgal į savo vaikystę. Atgimsta smagūs prisiminimai, atsiranda keistas noras viską išbandyti, paspausti ir paliesti, o akys švyti nuo įspūdžių. Dovanos vaikams turi būti ne tik gražios, ryškios, bet ir funkcionalios, kokybiškos bei estetiškos. Štai keletą tokių ir atrinkome.

Dovanos vaikams

„BED&COLOURS“ ŽAISMINGAS PATALYNĖS KOMPLEKTUKAS

Jaukūs ir mieli pataliukai, kuriuose tiesiog verda gyvenimas: smagūs žaidimai, pusryčiai lovoje, dovanų pakavimas Kalėdų rytą, knygos skaitymas, naujo žaislo išbandymas ir, žinoma, saldus miegelis.

Plačiau

Valgomos dovanos

NATŪRALAUS MEDŽIO ŽAISLAS – PIRAMIDĖ

Piramidė surinkta iš medienos žiedų, sumautų ant pagaliuko. Beveik kiekvienas žiedas atpjautas iš skirtingos medienos, o žiedai unikalūs savo rievėmis, žyminčiomis medžio amžių. Žaidimo tikslas – sumauti žiedus mažėjimo tvarka. Lavinimo esmė – pažinti medienos rūšis iš rievių, žievės, spalvos.

Plačiau     

Užsisakyk Kalėdų naujienlaiškį

Pažymėk:

Dovanos vaikams

KARAOKE MIKROFONAS

Pradedantiesiems dainininkams nėra geresnio būdo nustebinti savo draugus ir įnešti į gyvenimą X faktoriaus magijos. Jei turite talentą, kodėl gi to neparodžius?

Plačiau  

Dovanos vaikams

PASAKŲ KORTOS

Tai priemonė, mokanti analizuoti pasakas, padedanti lengviau suprasti istorijos siužetą ir struktūrą. Taip skatinamas vaiko kūrybiškumas ir nuoseklus pasakojimas. Naudojantis pasakų terapija, kortos gali tapti puikia projekcine metodika, skatinančia vaiko bendravimą, dalijimąsi patirtimi.

Plačiau

Dovanos vaikams

LINGU LINGU BALANSINĖ LENTA

Rankų darbo medinė balansinė lenta, skirta ne tik išlaikyti pusiausvyrą ir stabilumą, bet ir pramogauti! Tai treniruoklis, suteikiantis unikalią galimybę bet kokio amžiaus vaikams gauti būtiną judėjimo dozę, o jos praleisti net nesinori, nes tai taip smagu!

Plačiau   

Dovanos vaikams

„PUŠKU PUŠKU“ VAIKIŠKAS SĖDMAIŠIS

Susipažinkite, čia monstras MAMAISA, – iš džiaugsmo suspigo Kakė Makė, pristatydama tėvams savo draugą. Jis yra mano monstras! O, ar yra skirtumas kaip atrodo draugai? Žinoma ne! Net jeigu jie yra monstrai ir suvalgo pusę gimtadienio vaišių. Su monstru Mamaisa smagu žaisti slėpynes, nes šis rankų darbo sėdmaišis pagamintas su rankena, todėl jį lengva pernešti į skirtingas kambario vietas.

Plačiau

Dovanos vaikams

KARTONINIS NAMAS SPALVINIMUI

Geriausios dovanos vaikams yra tos, kurias galima pabaigti pačiam ir įgyvendinti visas savo fantazijas. Šis namelis yra dekoruotas kontūro linijomis, piešiniais, kad būtų lengviau spalvinti. Ypatingas žaislas tiks visai šeimai – kurkite, vaidinkite, turėkite savo mažą jaukią erdvę kūrybiniams žaidimams. Kartono konstrukciją lengva surinkti ir išardyti.

Plačiau

Dovanos vaikams

INTERAKTYVUS EŽIUKAS

Šis interaktyvus draugas – ežiukas – gali vaikščioti, verstis kūlversčiu ir net daryti salto! Palietus nosį, ežiukas čiaudėja, skleidžia įvairius garsus, dainuoja, juokiasi, kalba, o jo minkštą žaisliuko kailiuką galima šukuoti.

Plačiau

Taip pat skaityk

Kalėdos pasaulyje. Piterboro katedra virto šviesų karalyste

Kalėdos pasaulyje. Piterboro katedra virto šviesų karalyste

Prasidėjusio advento proga Piterboro katedra trumpam sušvito neįtikėtinomis spalvomis ir raštais. Garso ir šviesų šou, pavadintą „Angelai ateina“ sukūrė minininkų grupė „Luxmuralis“, kurių nariai kuria daugialypės terpės pristatymus pagal Davido Harperio muziką. Kaip...

Kalėdinės reklamos pranašauja ilgą šventinį sezoną

Kalėdinės reklamos pranašauja ilgą šventinį sezoną

Kalėdų sezonas jau čia pat ir tai puikiai įrodo faktas, jog socialinius tinklus, televizijas ir kitas medijas užplūdo kalėdinių reklamų gausa. Ar ir jums kyla jausmas, kad kasmet jos pasirodo vis anksčiau? Tam yra rimta priežastis. Dėl visą pasaulį ištikusių tiekimo...