fbpx

Rinkti dovaną vaikui – tikras smagumas. Ne paslaptis, kad suaugusieji rinkdami dovaną mažyliui patys jaučiasi tarsi patekę atgal į savo vaikystę. Atgimsta smagūs prisiminimai, atsiranda keistas noras viską išbandyti, paspausti ir paliesti, o akys švyti nuo įspūdžių. Dovanos vaikams turi būti ne tik gražios, ryškios, bet ir funkcionalios, kokybiškos bei estetiškos. Štai keletą tokių ir atrinkome.

Dovanos vaikams

„BED&COLOURS“ ŽAISMINGAS PATALYNĖS KOMPLEKTUKAS

Jaukūs ir mieli pataliukai, kuriuose tiesiog verda gyvenimas: smagūs žaidimai, pusryčiai lovoje, dovanų pakavimas Kalėdų rytą, knygos skaitymas, naujo žaislo išbandymas ir, žinoma, saldus miegelis.

Plačiau

Valgomos dovanos

NATŪRALAUS MEDŽIO ŽAISLAS – PIRAMIDĖ

Piramidė surinkta iš medienos žiedų, sumautų ant pagaliuko. Beveik kiekvienas žiedas atpjautas iš skirtingos medienos, o žiedai unikalūs savo rievėmis, žyminčiomis medžio amžių. Žaidimo tikslas – sumauti žiedus mažėjimo tvarka. Lavinimo esmė – pažinti medienos rūšis iš rievių, žievės, spalvos.

Plačiau     

Užsisakyk Kalėdų naujienlaiškį

Pažymėk:

Dovanos vaikams

KARAOKE MIKROFONAS

Pradedantiesiems dainininkams nėra geresnio būdo nustebinti savo draugus ir įnešti į gyvenimą X faktoriaus magijos. Jei turite talentą, kodėl gi to neparodžius?

Plačiau  

Dovanos vaikams

PASAKŲ KORTOS

Tai priemonė, mokanti analizuoti pasakas, padedanti lengviau suprasti istorijos siužetą ir struktūrą. Taip skatinamas vaiko kūrybiškumas ir nuoseklus pasakojimas. Naudojantis pasakų terapija, kortos gali tapti puikia projekcine metodika, skatinančia vaiko bendravimą, dalijimąsi patirtimi.

Plačiau

Dovanos vaikams

LINGU LINGU BALANSINĖ LENTA

Rankų darbo medinė balansinė lenta, skirta ne tik išlaikyti pusiausvyrą ir stabilumą, bet ir pramogauti! Tai treniruoklis, suteikiantis unikalią galimybę bet kokio amžiaus vaikams gauti būtiną judėjimo dozę, o jos praleisti net nesinori, nes tai taip smagu!

Plačiau   

Dovanos vaikams

„PUŠKU PUŠKU“ VAIKIŠKAS SĖDMAIŠIS

Susipažinkite, čia monstras MAMAISA, – iš džiaugsmo suspigo Kakė Makė, pristatydama tėvams savo draugą. Jis yra mano monstras! O, ar yra skirtumas kaip atrodo draugai? Žinoma ne! Net jeigu jie yra monstrai ir suvalgo pusę gimtadienio vaišių. Su monstru Mamaisa smagu žaisti slėpynes, nes šis rankų darbo sėdmaišis pagamintas su rankena, todėl jį lengva pernešti į skirtingas kambario vietas.

Plačiau

Dovanos vaikams

KARTONINIS NAMAS SPALVINIMUI

Geriausios dovanos vaikams yra tos, kurias galima pabaigti pačiam ir įgyvendinti visas savo fantazijas. Šis namelis yra dekoruotas kontūro linijomis, piešiniais, kad būtų lengviau spalvinti. Ypatingas žaislas tiks visai šeimai – kurkite, vaidinkite, turėkite savo mažą jaukią erdvę kūrybiniams žaidimams. Kartono konstrukciją lengva surinkti ir išardyti.

Plačiau

Dovanos vaikams

INTERAKTYVUS EŽIUKAS

Šis interaktyvus draugas – ežiukas – gali vaikščioti, verstis kūlversčiu ir net daryti salto! Palietus nosį, ežiukas čiaudėja, skleidžia įvairius garsus, dainuoja, juokiasi, kalba, o jo minkštą žaisliuko kailiuką galima šukuoti.

Plačiau

Taip pat skaityk

Serialas DRAUGAI atgimsta advento kalendoriaus pavidalu

Serialas DRAUGAI atgimsta advento kalendoriaus pavidalu

Kultinis serialas DRAUGAI atgimsta...tik ne ekranuose, o advento kalendoriaus pavidalu.Serialo DRAUGAI advento kalendorius Oficialaus kalendoriaus pavadinimas: „Tas, kur su staigmenomis“ (angl. „The one with the surprises“). Jis labai taikliai apibūdina kalendorių,...

2020-ųjų Kalėdų tendencijos

2020-ųjų Kalėdų tendencijos

Dekoracijų ir puošybos verslui COVID-19 smogė visa jėga. Socialinė distancija, izoliavimasis, sumažėjęs švenčių kiekis bei persikėlimas į skaitmeninę erdvę buvo daugiau nei šokas. Visa tai bent iš dalies pakeitė kiekvieno iš mūsų įpročius, kaip mes anksčiau buvome...

Trys karaliai: tai, ko dar nežinojote

Trys karaliai: tai, ko dar nežinojote

Trys karaliai – tai sausio 6-ąją minima šventė, kuria pasibaigia kalėdinis periodas. Lietuvoje jos metu rengiamos teatralizuotos karalių eisenos, nedideli koncertai. Taip pat gyvuoja tradicija būtent šią dieną nupuošti eglutes ir nuimti visas kalėdines dekoracijas....