fbpx

Kalėdos – laukiamiausia metų šventė, nes jos metu aplinkoje tvyro ypatinga nuotaika. Susitinka seni draugai ir giminaičiai, namai kvepia gardžiais aromatais, su meile renkame dovanas savo artimiesiems, o visų veiduose matomos plačios šypsenos. Tačiau ši šventė dar smagi ir tuo, kad jos metu vyksta gausybė renginių. Kalėdiniai renginiai paprastai būna ypatingi: vienuose galima įsigyti dovanų ir šventinių skanėstų, kituose linksmai praleisti laiką su šeima ar išmokti smagių kalėdinių darbelių. Tad į kokius renginius keliausite šiemet?

VILNIUS

 

 

Kalėdų eglės įžiebimo šventė

Laikas: Gruodžio 1 d., šeštadienis, 19.00 val

 Vieta: Vilniaus Katedros aikštė

 Kaina: nemokamas

Susitikime Vilniaus Katedros aikštėje, kur lauksime akimirkos, kuomet naujai nušvis Vilniaus eglė. Jūsų laukia įstabus reginys, kuris atneš į sostinę šventinį džiugesį ir paskelbs „Kalėdos sostinėje 2018“ renginių pradžią, kviesdamas pasitikti laukiamiausias žiemos šventes.

Greta įspūdingos Kalėdų eglės, scenoje šventinę nuotaiką dovanos būrys žinomiausių Lietuvos atlikėjų.

Vilniaus Rotušės aikštėje vyks ir jau 16-oji Tarptautinė Kalėdų labdaros mugė, kurioje bus galima pamatyti bei įsigyti Lietuvoje reziduojančių užsienio šalių ambasadorių žmonų, ambasadų darbuotojų, visuomeninių organizacijų atstovų pagamintų rankdarbių, kalėdinių dekoracijų, papuošalų, saldumynų ir įvairių suvenyrų.

Ateikite ir tapkite išskirtinės Kalėdų sostinėje 2018 šventės dalimi!

 

Kalėdų Pop Up @Vilnius

 Laikas: Gruodžio 15-16 d. 11.00-19.00 h

 Vieta: Kablys, Kauno g. 5 Vilnius

 Kaina: nemokamas

Kalėdų Pop Up Vilniuje po vienu stogu suburs per 80 įdomiausių, aktualiausių ir stipriausių lietuviško dizaino vardų.

 

Kalėdinis Enya dainų koncertas

 Laikas: Gruodžio 23 d. 18.00 h

 Vieta: COMPENSA koncertų salė

 Kaina: mokamas. Bilietai

Enya po grupės U2 yra antra populiariausia Airijos atlikėja pasaulyje. Ji beveik nekoncertuoja, todėl jos angelišką balsą ir giesmes primenančius kūrinius galima išgirsti tik klausantis jos įrašų.

Tačiau per Šv. Kalėdas vyksta stebuklai ir vienas jų nutiks Lietuvoje – Enya dainos skambės Vilniuje.

 

3D Pasaka „Jėzaus gimimo istorija“

 Laikas: Gruodžio 25 d. 17.00-21.00 h

 Vieta: Vilniaus katedros aikštė

 Kaina: nemokamas

Kalėdinė 3D pasaka tapo išskirtine ir labai laukiama Kalėdų tradicija Vilniaus mieste.

KAUNAS

 

Kalėdų eglės įžiebimo šventė

 Laikas: Gruodžio 1 d., šeštadienis, 19.00 val.

 Vieta: Kauno Rotušė

 Kaina: nemokamas

Kauno Kalėdų eglės įžiebimas.

 

Muzikinė animacija

 Laikas: 2018 m. gruodžio 16 d., sekmadienis, 14 val.

 Vieta: Kauno valstybinė filharmonija

 Kaina: mokamas

Ir vėl kalnais, miškais, jūromis skrieja Kalėdų rogės. Artėja su Kalėdų varpeliais, linksmaisiais pasakoriais ir visa svita pažįstamų herojų. Jie iš animacinių filmų, žydrųjų ekranų užklys į Kauno valstybinę filharmoniją. Lengvai, tarsi šokančios snaigės skambės Ledo šalies, Nerealiųjų, Flinstounų, Ilgo plauko istorijos melodijos, persipinančios su šviesiausiais kalėdinės muzikos puslapiais.

Tačiau skambančios muzikos fone jūs tapsite sekliais. Ko ieškosime? Sužinosite tik atvykę į labai netikėtą, labai paslaptingą, labai pavojingą ir labai kalėdinį koncertą. Kadangi mažieji paprastai yra labai drąsūs, tai skubame nuraminti jų tėvelius – nebijokite! Kalėdų nuotykių takais vedžios pats drąsiausias ir ištikimiausias Jūsų bičiulis Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“. Su tokia galinga ir skambia armija neprapulsime. Taigi – skrendame į Kalėdas su Ąžuolynu ir animacinių bei kalėdinių filmų herojais.

 

Didžioji Kalėdinė Kauno mugė

Laikas: Gruodžio 22 d., šeštadienis, 10.00 val

 Vieta: Kauno Žalgirio arena

 Kaina: nemokamas

Didžioji kalėdinė Kauno mugė – plačiausias pasiruošimo asortimentas didžiosioms metų šventėms vienoje vietoje po vienu stogu.

Iš visos Lietuvos atvykusių prekybininkų gaminių pasirinkimas, dovanų ir idėjų šventinės aplinkos puoselėjimui pasiūla, mados atradimai „Design for life“ zonoje bei šventinio laiko pasitikimas pramogų apsuptyje. Kalėdas šiemet galima pasitikti kitaip: be rūpesčių, ką įdomaus ir išskirtinio artėjančių švenčių proga padovanoti artimiausiems be skubėjimo ir spūsčių prekybos centruose su šventine nuotaika ir, žinoma, originaliomis dovanomis. Beveik 200 įvairiausių prekių gamintojų, dovanų, atributikos, interjero, grožio, stiliaus, mados kūrėjų, kurie bus segmentuotai paskirstomi į plotus. 

Užsisakyk Kalėdų naujienlaiškį

Pažymėk:

KLAIPĖDA

 

Mugė „Mėmelio Kalėdos 2018“

Laikas: Gruodžio 20-23 d.:

gruodžio 20 d. 10:00 – 19:00
gruodžio 21 d. 10:00 – 19:00
gruodžio 22 d. 10:00 – 19:00
gruodžio 23 d. 10:00 – 16:00

 Vieta: Klaipėdos teniso arena

 Kaina: įėjimas mugės lankytojams NEMOKAMAS

Mugiucentras.lt organizuoja didžiausią vakarų Lietuvoje Kalėdinę mugę – „Mėmelio Kalėdos 2018“. Susitiksime gruodžio 20 – 23 dienomis, Teniso arenoje (Šilutės pl. 48), Klaipėdoje.

 

Didžioji Kalėdinė Klaipėdos mugė

Laikas: Gruodžio 22 d., šeštadienis, 10.00 val

 Vieta: Švyturio arena

 Kaina: nemokamas

Didžioji Kalėdinė Klaipėdos mugė – pajūrio sostinėje, Klaipėdoje, organizuojama didžiausia šventinė mugė, kuri lankytojus sukvies į Švyturio areną gruodžio 22 dieną.

Lankytojus pasitiks virš 250 įvairiausių prekių gamintojų, maisto tiekėjų, dovanų, atributikos, interjero, grožio, stiliaus, mados kūrėjų, kurie bus segmentuotai paskirstomi į plotus.

Renginys apims 2 aukštus: 1-ojo aukšto salėje kursis ne maisto gamintojai: siūlysiantis nuo žvakių iki aksesuarų buičiai bei maisto produktų gamintojai, prekiausiantys tiek tradiciniais, tiek šiuolaikiniais, ekologiniais ar saldžiais gaminiais.

Visoje mugėje didelę dalį užims kalėdinių atributų bei dovanų gamintojai, pasiruošę papuošti kiekvieno lankytojo namus didžiųjų metų švenčių aktualijoms. 2-jame aukšte salėje išsidėstys mados ir grožio mugė ,,Design for life”, kuri sutrauks mados ir kosmetikos prekių prekės ženklus.

Taip pat skaityk

Kalėdų seneliai baigė mokslus

Kalėdų seneliai baigė mokslus

Brazilijos Kalėdų senelių mokyklos mokiniai švenčia išleistuves! Visas būrys šviežutėlių Kalėdų senelių baigė mokslus prieš prasidedant naujam šventiniam sezonui.   Kalėdų senelių mokykla įkurta Rio de Žaneire dar 1993 m. Ji ruošia mokinius darbui prekybos centruose...

5 būdai sutaupyti Kalėdoms

5 būdai sutaupyti Kalėdoms

Kai visi aplinkui tik ir gąsdina rekordinėmis kainomis, natūralu, kad iškyla grėsmė didžiausiai metų šventei – Kalėdoms. Juk tai laikas, siejamas su gana didelėmis išlaidomis. Bet juk niekas nenori atsisakyti šios šventės. Juo labiau, kad tai net ir nerekomenduojama....