fbpx

Esate tikras Kalėdų fanas ir kasmet mėgstate artimuosius nustebinti kuo nors nauju ir nematytu? Domitės šventinėmis tendencijomis? O gal esate verslininkas, pardavinėjantis kalėdinę atributiką? Tuomet jums bus įdomu aplankyti vieną iš kalėdinių parodų, vykstančių visame pasaulyje ištisus metus. Kalėdinės parodos – tai vieta, kurioje susirenka profesionalai, siūlantys naujoves artimiausiai šventei. Čia galite rasti įvairių kalėdinių dekoracijų, lempučių, dovanų ir pakavimo prekių, pamatyti naujausias tendencijas pirmas ir parsivežti įdomių idėjų.

Kalėdinės parodos

CHRISTMASWORLD

Frankfurtas

Tarptautinė sezoninių ir šventinių dekoracijų paroda

Tai B2B paroda, kurioje susitinka gamintojai ir įvairaus dydžio prekybininkai. Joje pristatomos naujausios tendencijos, eksponuojamas platus dekoracijų asortimentas, vyksta ekspertų paskaitos ir dirbtuvės, galima pasisemti kūrybingų idėjų.

2019 metais parodoje savo produkciją pristatė 1085 dalyviai iš 44 šalių.

Daugiau apie parodą.

 

FESTIVE GIFT FAIR 2019

Birmingamas

Kalėdinių dovanų mugė

Tai renginys, kurio metu galima rasti įdomių ir nematytų dovanų Kalėdoms visokio amžiaus, pomėgių žmonėms. Jame dalyvauja daugiau nei 300 dalyvių. Parodoje: rankų darbo dirbiniai, žaislais ir žaidimai, sezoninis maistas ir gėrimai, stilingos mados detalės, grožio ir sveikatos produktai.

Daugiau apie parodą.

 

CHRISTMAS TRADE SHOW

Kijevas

Specializuota Kalėdų ir Naujų metų paroda

Tai trijų dienų paroda, vykstanti rugsėjo mėnesį. Joje galima apžiūrėti ir įsigyti šventinių dekoracijų, tokių kaip dirbtinės eglutės, jų papuošimai, įvairios dekoracijos, lemputės, kalėdinės dovanos, pirotechnika, karnavalinės prekės ir t.t.

Daugiau apie parodą.

 

CHRISTMASEXPO

2019 – Daytona Beach, Florida (kasmet vieta keičiasi)

Originalių kalėdinių dekoracijų paroda.

Tai kalėdinė paroda, vykstanti tris dienas. Ji išsiskiria iš kitų parodų savo turiniu ir tuo, kad skirta ne tik komerciniams dalyviams, bet ir visiems, kurie mielai gaminasi kalėdines dekoracijas patys. Jos metu vyksta daugiau nei 60 įvairių dekoravimo pamokų ir pradedantiesiems, ir pažengusiems. Čia galima pamatyti įrengtas pavyzdines instaliacijas ir apsipirkti šventėms iš mugės dalyvių.

Daugiau apie parodą.

 

Užsisakyk Kalėdų naujienlaiškį

Pažymėk:

Kalėdinės parodos

ASIAN FESTIVE, CHRISTMAS AND SEASONAL SHOW

Honkongas

Tarptautinė paroda, skirta didmenininkams, mažmenininkams, eksportuotojams, agentams, dizaineriams. Kalėdinės parodos akcentai: Kalėdų eglutės, dirbtinės gėlės, šventinės dekoracijos, žvakės, lemputės, pirotechnika, balionai, dovanų pakavimo priemonės, įvairios kitos sezoninės dekoracijos.

2018 paroda sulaukė 38.900 lankytojų. 2019 metais planuojama jų sulaukti dar daugiau ir sukviesti daugiau nei 250 parodos dalyvių.

Daugiau apie parodą.

 

Taip pat skaityk

Kalėdų seneliai baigė mokslus

Kalėdų seneliai baigė mokslus

Brazilijos Kalėdų senelių mokyklos mokiniai švenčia išleistuves! Visas būrys šviežutėlių Kalėdų senelių baigė mokslus prieš prasidedant naujam šventiniam sezonui.   Kalėdų senelių mokykla įkurta Rio de Žaneire dar 1993 m. Ji ruošia mokinius darbui prekybos centruose...

5 būdai sutaupyti Kalėdoms

5 būdai sutaupyti Kalėdoms

Kai visi aplinkui tik ir gąsdina rekordinėmis kainomis, natūralu, kad iškyla grėsmė didžiausiai metų šventei – Kalėdoms. Juk tai laikas, siejamas su gana didelėmis išlaidomis. Bet juk niekas nenori atsisakyti šios šventės. Juo labiau, kad tai net ir nerekomenduojama....