fbpx

Ką padovanoti žmogui, kuris viską turi? O ką tam, kurio nelabai pažįsti? Kaip neprašauti ir nenupirkti nevykusios dovanos? Ir kaip įteikti tokią dovaną, kuria bet kuris žmogus džiaugtųsi? Beveik visuomet atsakymas yra tas pats – valgomos kalėdinės dovanos yra bene geriausias, saugiausias ir praktiškiausias variantas. Tai dovana, kuri tiks bet kokio amžiaus ir statuso asmeniui. Tokią dovaną žmogus tikrai įvertins ir būtinai sunaudos. Taigi, šįkart sudarėme gražių kalėdinių valgomų dovanų sąrašą. Žvilgtelėję tikrai rasite įdomių idėjų.

Valgomos dovanos

„FORTIVITUM“ INOVATYVŪS PURŠKIAMI VITAMINAI

Vitaminai – ko gero viena populiariausių dovanų, kurias gauname Kalėdoms. Tačiau pasirodo, kad ne visi vitaminai yra tokie naudingi, kaip mes tikimės. Viskas priklauso nuo jų formos. „Fortivitum“ vitaminų linija yra mokslininkų, farmacininkų, mitybos ir sveikatos specialistų darbo rezultatas. Gausi komanda sukūrė inovatyvius purškiamus maisto papildus, kuriuose esančios medžiagos patenka tiesiai į kraujo sistemą. Moksliniai tyrimai rodo, kad aktyvūs ingredientai, purškiami į vidinę žando pusę, per kapiliarus iškart patenka į kraujo sistemą, todėl net 93-95% elementų yra efektyviai įsisavinami. Palyginimui, kapsulių ar tablečių įsisavinimas siekia vos 10-30%. Tikrai inovatyvios dovanos. Tarp jų purškiamas vitaminas D3, B12, multivitaminas bei įvairūs kiti deriniai, skirti palaikyti gerą miego funkciją, energiją ir figūrą. Pabandėme ir mes šiuos vitaminus. Labiausiai patiko tai, kad itin lengva naudotis ir nereikia ryti jokių kietų kapsulių – tiesiog pasipurški į burną ir viskas. Skonis labai malonus. Jis išgautas nenaudojant dirbtinių skonių ar dažiklių – iš natūralių žolelių ir vaisių ekstraktų. Be to, indelis atitinka lūpų blizgio dydį, todėl patogu nešiotis ar vežtis į keliones. Rekomenduojame!

Plačiau   

Valgomos dovanos

„ŠERKŠNO MEDUS“

Medus – vienas vertingiausių gamtos produktų, turintis daug mineralinių medžiagų, vitamino C bei antioksidacinių savybių. Tokia dovana yra vertinga, o paieškojus galima rasti dar ir įdomaus ir ne visiems matyto medaus, pavyzdžiui, su liofilizuotomis uogomis ir vaisiais. Tokiu būdu išdžiovintuose produktuose nelieka vandens, tačiau yra išsaugoma pirminė forma ir iki 99 % vitaminų ir maistingųjų medžiagų. Tai viena naujausių technologijų. „Šerkšno medus“ gaminamas su svarainiais, mandarinais, pipirmėte, čiobreliais, mėlynėmis, moliūgais, imbieru ir kitais natūraliais produktais.

Plačiau     

Užsisakyk Kalėdų naujienlaiškį

Pažymėk:

Valgomos dovanos

„J.GULBINIENĖS ĮMONĖS“ ŠIMTALAPIAI

Sluoksniuotos mielinės tešlos skanėstas, pagardintas maltų aguonų bei razinų įdaru, nepaliks abejingų. Lietuvoje tai vienas populiariausių kalėdinių saldumynų, nugulančių ant šventinio stalo. Taigi, dovanodami šimtalapį tikrai neprašausite.

Plačiau

  

Valgomos dovanos

SŪRIO „DŽIUGAS“ RINKINYS KALĖDOMS

Gurmaniškas suvenyrinis rinkinys: kietasis sūris „Džiugas Gourmet“, brandintas 36 mėnesius ir „Džiugas Delicate“, brandintas 24 mėnesius. 180 g. gabaliukai supakuoti maišelyje ir puošnioje kartoninėje dėžutėje, kartu su balzamiko actu ir firminiu indeliu. Pasidairius gamintojų puslapyje galima rasti ir daugiau įvairių sūrių rinkinių.

Plačiau

  

Valgomos dovanos

„SVIESTAS SVIESTUOTAS“ RIEŠUTŲ SVIESTAS

Ar atskira dovana, ar priedas – žaismingas riešutų sviesto stiklainiukas patiks visiems smaližiams. O skirtingiems žmonėms galite parinkti ir skirtingus skonius, labiausiai atspindinčius jų asmenybę: žemės riešutų, migdolų, anakardžių, kokosinis, aguoninis ar lazdynų sviestas.

Plačiau   

Valgomos dovanos

BRANDINTAS RANKŲ DARBO OBUOLIŲ SŪRIS

Šventinis, Kalėdomis kvepiantis ir pagal močiutės receptą iš lietuviškų obuolių pagamintas obuolių sūris. Šis sūris turi Tautinio paveldo sertifikatą, tad jis atstovauja ne tik tradicinei lietuviškai virtuvei, bet ir Lietuvos Didžiosios kunigaikštystės dvarų kulinariniam paveldui.

Plačiau

Valgomos dovanos

„SKANOVĖS“ VALGOMOS DOVANOS

Karamelizuotų svogūnų džemas, užtepėlė su džiovintais baravykais, figų džemas, artišokų užtepėlė, kepenėlių paštetas su moliūgais ir kumpiu – daugybė netikėtų skonių, susijungiančių viename stikliniame indelyje. Produktų rasite didžiuosiuose Lietuvos prekybos centruose.

Plačiau

Valgomos dovanos

„SUPER GARDEN“ VALGOMOS DOVANOS

Džiovinti vaisiai ir uogos – skanus ir sveikas užkandis, o stilingai supakuotas jų rinkinys yra ideali dovana. Liofilizacijos proceso metu uogos ir vaisiai yra džiovinami vakuume dideliame šaltyje (iki -80 °C). Šio proceso metu uogose esantis vanduo ledo pavidalu pereina į garų fazę, aplenkdamas skysčio fazę. Dėl to po liofilizacijos uogos, vaisiai ir daržovės nekeičia formos, tūrio, spalvos, išsaugomos jų aromatinės ir skoninės savybės, o tekstūra tampa specifinė – puri ir traški. Rūgščių ir saldžių uogų bei vaisių skonis šiek tiek suintensyvėja.

Plačiau

Valgomos dovanos

„LEONARDO NAMINIS ALIEJUS“

Visi žmonės skirtingi: vieni dievina vištieną, kiti negali gyventi be brokolių. Tačiau kad ir kokie skirtingi būtų skoniai, yra vienas produktas, be kurio neapsieina niekas. Tai aliejus! Šalto spaudimo naminis Leonardo aliejus – tai iš sertifikuotų, ypatingai švarių ir kruopščiai atrinktų sėklų natūraliu – mechaniniu būdu spaudžiamas aliejus. Kanapių aliejus, margainių sėklų aliejus, garstyčių sėklų aliejus, sezamų aliejus, juodgrūdės sėklų aliejus, nakvišų aliejus ir daugybė kitų, supakuotų į dailius dovanų rinkinius.

Plačiau

Taip pat skaityk

Kalėdų seneliai baigė mokslus

Kalėdų seneliai baigė mokslus

Brazilijos Kalėdų senelių mokyklos mokiniai švenčia išleistuves! Visas būrys šviežutėlių Kalėdų senelių baigė mokslus prieš prasidedant naujam šventiniam sezonui.   Kalėdų senelių mokykla įkurta Rio de Žaneire dar 1993 m. Ji ruošia mokinius darbui prekybos centruose...

5 būdai sutaupyti Kalėdoms

5 būdai sutaupyti Kalėdoms

Kai visi aplinkui tik ir gąsdina rekordinėmis kainomis, natūralu, kad iškyla grėsmė didžiausiai metų šventei – Kalėdoms. Juk tai laikas, siejamas su gana didelėmis išlaidomis. Bet juk niekas nenori atsisakyti šios šventės. Juo labiau, kad tai net ir nerekomenduojama....