fbpx

Viskas apie Kalėdas!

Kas yra kaledumiestelis.lt?

Kaledumiestelis.lt – tai pozityvių kalėdinių naujienų tinklaraštis-portalas, kurio tikslas plačiai skleisti kalėdinę nuotaiką, supažindinti su įdomiausiais kalėdiniais faktais, pranešti svarbiausias naujienas, parodyti, kaip žmonės visame pasaulyje ruošiasi didžiausioms metų šventėms, informuoti apie aktualiausius Kalėdų ir Naujų metų renginius, vykstančius ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Taip pat čia kiekvienas gali nemokamai parsisiųsti patikusį Kalėdų senelio laiško šabloną ir jį atspausdinti savo vaikams. Juk be laiško nebus ir dovanų!

Pasiruošimo šventėms gidas

Kaledumiestelis.lt portale rasite katalogą, kuris pasufleruos jums įdomių idėjų Kalėdoms. Mes nuolat atrenkame ir papildome katalogą įmonėmis, kurios teikia įdomiausias paslaugas, parduoda originalias, smagias, rankų darbo, ekologiškas ir kitokias vertas dėmesio ar dar nematytas dovanas.
Katalogą suskirstėme pagal temas į tokias dalis:
 • Pramogos (įmonės, teikiančios kalėdinių pramogų paslaugas);
 • Dovanos (įmonės, gaminančios ar parduodančios įdomias, patrauklias kalėdines dovanas);
 • Dekoras (įmonės, parduodančios šventinio dekoravimo atributiką ar teikiančios dekoravimo paslaugas).

Taip pat šiame portale rasite skiltį „Rekomenduojame„, kurioje mes išbandome įvairius produktus ir paslaugas ir pateikiame savo rekomendacijas.

 

Prisidėkite ir jūs!

Turite įdomią naujieną apie Kalėdas? Lankėtės kokioje nors užsienio kalėdinėje parodoje, Kalėdų mugėje ar miestelyje? Nufotografavote savo miesto eglutę? Matėte įdomų kalėdinį įvykį ar nutikimą ir jį užfiksavote? Pasidalinkite šia naujiena su visais portalo lankytojais!

Savo tekstą, nuotraukas ar tiesiog pasiūlymus siųskite:

 info@kaledumiestelis.lt

 

Reklama portale įmonėms

 • Esate išskirtinių ir įdomių kalėdinių dovanų pardavėjai?
 • Teikiate smagias kalėdines pramogas?
 • Parduodate kalėdines dekoracijas?
 • Organizuojate didelį kalėdinį renginį?

Kaledumiestelis.lt kviečia jus tapti mūsų internetinio katalogo dalimi ir pasiūlyti lankytojams savo produkciją ar paslaugas!

Svarbu: kataloge talpiname tik tas įmones, kurios tikrai yra įdomios, teikia vertingas paslaugas, parduoda išskirtines, nematytas, savo pačių gamintas, galbūt rankų darbo, ekologiškas ar kitokias išskirtines dovanas.

 

Reklamos galimybės portale kaledumiestelis.lt:

 1. Gaminamų dovanų ar teikiamų šventinių paslaugų talpinimas skiltyse „Dovanos“, „Dekoras“ ir „Pramogos“;
 2. Paslaugų ir produktų rekomendacija-straipsnis;
 3. Reklaminiai baneriai;
 4. Facebook konkursai.

 

Dėl reklamos susisiekite:

info@kaledumiestelis.lt