fbpx

Nors Kalėdos atrodo dar toli, tačiau dalis užsienio prekiautojų jau dabar pradeda prekybą žaislais, dekoracijomis ir kitais kalėdiniais atributais. „Amazon“ sudarė sąrašą, kokie žaislai bus populiariausi šį sezoną ir ko mažieji paprašys Kalėdų senelio savo laiškuose. 

Internetinės mažmeninės prekybos gigantas surinko savo vidaus žaislų ekspertų komandos įžvalgas ir prognozes, kad numatytų svarbiausias kalėdinio apsipirkimo tendencijas ir sužinotų, kokias dovanas savo vaikams išrinks tėvai per ateinančias Kalėdas. „Amazon“ teigimu, šį gruodį bus itin populiarūs interaktyvūs žaislai, o ypač tokie, kurie atrodo tarsi gyvi, taigi į vaikų namus grįš tokie žaislai kaip „Tamagotchi“ ar „Furby“, kurie turės naujausias 2019-ųjų modifikacijas.

Amazon dovanos

Šių metų naujiena – „Owleez“ žaislinės pelėdos, kurias galima iš tikrųjų auginti ir netgi skraidinti aplinkui. Dar viena naujiena – tai „Juno My Baby Elephant“. Šis mielas drambliukas skleidžia garsus, juda, atlieka triukus ir žaidžia su vaiku.

 

Amazon dovanos

Sąraše yra ir jau gerai pažįstamas prekės ženklas. Atnaujintas „LOL Surprise“ šiemet siūlo du dovanų variantus su daugybe siurprizų. 

 

Užsisakyk Kalėdų naujienlaiškį

Pažymėk:

Amazon dovanos

Kitos šių metų tendencijos – tai klasikiniai stalo žaidimai su teminėmis modifikacijomis, netgi išmaniomis technologijomis, pavyzdžiui, „Pictionary Air“.

Amazon dovanos

„Amazon UK“ žaislų pirkimo vadovas James French teigia, kad „šiais metais esame išlepinti didžiulės žaislų pasiūlos. Kaip rodo mūsų prognozuojamos tendencijos, šiemet tikrai galėsime pasiūlyti dovanų įvairių amžiaus grupių ir skirtingą biudžetą turintiems žmonėms“.

Amazon dovanos

Taip pat skaityk

Kalėdų seneliai baigė mokslus

Kalėdų seneliai baigė mokslus

Brazilijos Kalėdų senelių mokyklos mokiniai švenčia išleistuves! Visas būrys šviežutėlių Kalėdų senelių baigė mokslus prieš prasidedant naujam šventiniam sezonui.   Kalėdų senelių mokykla įkurta Rio de Žaneire dar 1993 m. Ji ruošia mokinius darbui prekybos centruose...

5 būdai sutaupyti Kalėdoms

5 būdai sutaupyti Kalėdoms

Kai visi aplinkui tik ir gąsdina rekordinėmis kainomis, natūralu, kad iškyla grėsmė didžiausiai metų šventei – Kalėdoms. Juk tai laikas, siejamas su gana didelėmis išlaidomis. Bet juk niekas nenori atsisakyti šios šventės. Juo labiau, kad tai net ir nerekomenduojama....