fbpx

Brazilijos Kalėdų senelių mokyklos mokiniai švenčia išleistuves! Visas būrys šviežutėlių Kalėdų senelių baigė mokslus prieš prasidedant naujam šventiniam sezonui.  

Kalėdų senelių mokykla įkurta Rio de Žaneire dar 1993 m. Ji ruošia mokinius darbui prekybos centruose ar privačiuose renginiuose.

Pamokų metu aptariami patys svarbiausi klausimai, pradedant bendravimu su vaikais ir jų tėveliais, improvizacijos meno, muzikalumo, fizinio pasirengimo, mokoma žaislų gamybos pagrindų ir, žinoma, nepamirštami stilingos Kalėdų senelio barzdos priežiūros, makiažo, kostiumo klausimai.

Kalėdų senelių mokyklos direktorius Limachemas Cheremas sako: „Mūsų misija, Kalėdų senelių misija, yra nešti taiką, meilę, laimę, meilę, švelnumą ir apkabinimus“.

baigė mokslus

Užsisakyk Kalėdų naujienlaiškį

Pažymėk:

Kalėdų seneliai baigė mokslus

Šaltinis: Escola de Papai Noel do Brasil

Taip pat skaityk

5 būdai sutaupyti Kalėdoms

5 būdai sutaupyti Kalėdoms

Kai visi aplinkui tik ir gąsdina rekordinėmis kainomis, natūralu, kad iškyla grėsmė didžiausiai metų šventei – Kalėdoms. Juk tai laikas, siejamas su gana didelėmis išlaidomis. Bet juk niekas nenori atsisakyti šios šventės. Juo labiau, kad tai net ir nerekomenduojama....

Kalėdos pasaulyje. Piterboro katedra virto šviesų karalyste

Kalėdos pasaulyje. Piterboro katedra virto šviesų karalyste

Prasidėjusio advento proga Piterboro katedra trumpam sušvito neįtikėtinomis spalvomis ir raštais. Garso ir šviesų šou, pavadintą „Angelai ateina“ sukūrė minininkų grupė „Luxmuralis“, kurių nariai kuria daugialypės terpės pristatymus pagal Davido Harperio muziką. Kaip...