fbpx

Šokoladiniai advento kalendoriai nebėra vienintelis pasirinkimas. Dabar laiką iki Kalėdų padeda skaičiuoti kalendoriai, kurie yra užpildyti grožio produktais, pyragaičiais, sūriais ar net gėrimų buteliukais. Bet tai dar ne viskas. Nuo šiol galima įsigyti advento kalendorių, kurio kiekvienas langelis slepia papuošalus su deimantais. Tokį produktą išleido pasaulinio garso papuošalų dizaino namai „Tiffany & Co“. Šis kalendorius neabejotinai yra vienas brangiausių pasaulyje, o jo kaina yra £ 104 000.

Tiesa, norėdami iš tikrųjų įsigyti tokį kalendorių turėtumėte labai pasistengti. Konkurencija nemaža, nes iš viso jų išleista vos 4 vienetai. Kalendorius imituoja namelį ir yra tarsi „Tiffany & Co“ parduotuvės, įsikūrusios Penktojoje aveniu, Niujorke, mažytė kopija. Kiekvienas langelis užpildytas brangiomis dovanomis, tarp kurių auskarai su deimantais ir tanzanitais, Tiffany kvepalų buteliukas, rožinio aukso apyrankės, raktų pakabukas, segė, pasidabruotas rašiklis, nerūdijančio plieno laikrodis su deimantais ir dar daug kitų prabangių aksesuarų.

Tiffany advento kalendorius

Užsisakyk Kalėdų naujienlaiškį

Pažymėk:

Įmonės vyriausiasis meno vadovas Reed Krakoff pasakoja, kad šiemet norėjo išties nustebinti savo klientus visiškai nauju būdu – pademonstruoti pačius geriausius ir išskirtinius produktus, kuriuos galima rasti tik vienoje vietoje.

Ir galiausiai, dizaino namai siūlo nenusiminti, jeigu nepavyks įsigyti šio kalendoriaus, ir primena, kad jų parduotuvė siūlo ir kitas dovanas, kurių vertė svyruoja „vos“ nuo 100 iki 13 000 svarų.

Taip pat skaityk

Kalėdos pasaulyje. Piterboro katedra virto šviesų karalyste

Kalėdos pasaulyje. Piterboro katedra virto šviesų karalyste

Prasidėjusio advento proga Piterboro katedra trumpam sušvito neįtikėtinomis spalvomis ir raštais. Garso ir šviesų šou, pavadintą „Angelai ateina“ sukūrė minininkų grupė „Luxmuralis“, kurių nariai kuria daugialypės terpės pristatymus pagal Davido Harperio muziką. Kaip...

Kalėdinės reklamos pranašauja ilgą šventinį sezoną

Kalėdinės reklamos pranašauja ilgą šventinį sezoną

Kalėdų sezonas jau čia pat ir tai puikiai įrodo faktas, jog socialinius tinklus, televizijas ir kitas medijas užplūdo kalėdinių reklamų gausa. Ar ir jums kyla jausmas, kad kasmet jos pasirodo vis anksčiau? Tam yra rimta priežastis. Dėl visą pasaulį ištikusių tiekimo...