fbpx

Kokio advento kalendoriaus langelį praversi šių metų gruodžio 1-ąją? Dar nežinai? Tuomet ši apžvalga kaip tik tau! Išties smagu, kad advento kalendoriai 2021 metais dar dailesni ir įdomesni, o jų įvairovė leidžia pasirinkti kaip tik tą, kuris geriausiai atitinka lūkesčius. Nuo saldainių ar kavos iki nagų lako bei kvepalų. Už kiekvieno kalendoriaus langelio slepiasi dovanėlė, kuri kiekvieną gruodžio dieną paverčia stebuklinga. Atrodo, kaip toks mažas langelis gali suteikti tiek daug džiaugsmo? Bet juk gyvenimas ir susideda iš mažų detalių, tik svarbu jas pastebėti ir įvertinti. Tad apžvelkime, ką įdomaus radome šiemet.

Douglas advento kalendorius 2021
Douglas advento kalendorius 2021

DOUGLAS. Prabangus grožio advento kalendorius

Dailusis „Douglas“ advento kalendorius atrodo tarsi mini komoda, kurios stalčiuose savo eilės nekantriai laukia grožio gėrybės. O jų net 24! Čia galima rasti dekoratyvinės kosmetikos (nagų lakų, blakstienų tušą, akių šešėlių, lūpų dažų), veido priežiūros priemonių (veido ampulių, kaukių, makiažo valiklių), taip pat kitų naudingų aksesuarų, tokių kaip pincetas, blakstienų rietiklis, antakių šepetėlis, miego kaukė. Ir netgi kvepiančią žvakę, kad grožio procedūros būtų dar malonesnės. Reikėtų įvertinti tai, kad kiekviena priemonė yra išsamiai aprašyta ant dėžutės, tad galima matyti jos sudėtį ir naudojimo būdą. O visų šauniausia, kad šis kalendorius labai praktiškas. Kiekvieną naujai atvertą grožio priemonę galima tuojau pat išbandyti žiūrint į veidrodėlį, kuris įmontuotas pačiame kalendoriuje. Be to, net ir po Kalėdų šią dėžutę galima naudoti toliau kaip patogią vietą susidėti visas savo priemones.

-> „Advent Calendar Luxury 2021“

Kavos draugas advento kalendorius 2021
Kavos draugas advento kalendorius 2021

KAVOS DRAUGAS. Gardusis kavos pupelių advento kalendorius

Nėra geresnės dovanos kavos mėgėjui nei kavos advento kalendorius. Tad jei norite, kad kažkas apie jus galvotų kasdien ištisas 24 dienas – pirmyn – šis kalendorius tikrai padės pasiekti savo tikslą!

Visų pirma, reikėtų pagirti minimalistinį, bet tuo pačiu labai jaukų ir mielą šio advento kalendoriaus dizainą. Jis gali drąsiai stovėti bet kuriuose namuose kaip šventinė gruodžio mėnesio dekoracija. Tačiau juk ne tai svarbiausia. Už kiekvieno kalendoriaus langelio slepiasi po 24 g kavos pupelių pakelį, kuris džiugins kiekvieną tamsios šaltos žiemos rytą. Šis kiekis skirtas 2 puodeliams. Per mėnesį turėsite galimybę paragauti pačių įvairiausių skonių iš viso pasaulio: Brazilijos, Kongo, Etiopijos, Gvatemalos, Kenijos, Indonezijos, Kolumbijos ir kitų šalių. Tad skanių kelionių!

-> „Kavos advento kalendorius“

Užsisakyk Kalėdų naujienlaiškį

Pažymėk:

Rūta advento kalendorius 2021
Rūta advento kalendoriai 2021

RŪTA. Advento kalendorius: saldumynai su užduotimis

„Rūtos“ advento kalendoriai 2021 metais primena tikrą vaikišką iliustracijų knygelę! Dailiai nupiešti personažai kviečia apsilankyti jaukiame Kalėdų miestelyje, kuriame gausu dovanų ir saldžių lazdelių. O saldumynų tikrai netrūksta ir kalendoriaus viduje. Už kiekvieno langelio slepiasi skirtingi šokoladiniai saldainiai ir draže: puiki proga išragauti platų „Rūtos“ asortimentą ir atrasti naujų skonių. Be to, nepamirškite atlikti užduočių, esančių langelių kitoje pusėje. O dar geriau – pirma atlikite užduotį, o jau tuomet vaišinkitės saldumynais. Tai bus kaip prizas! Šio kalendoriaus žavumas ir yra tame, kad kiekvieną dieną jis sujungia visą šeimą bendrai veiklai kartu. Ir nieko nereikia galvoti patiems – viską padiktuoja pats kalendorius.

-> Šeimos advento kalendorius

Livin advento kalendorius 2021
Livin advento kalendorius 2021

LIVIN. Džiovintų vaisių advento kalendorius

Turbūt patys pastebėjote, kad bet kokį skanumyną valgyti daug gardžiau, kai jis yra papuoštas mėgstamo personažo iliustracijomis. Tad štai legendinio Mumio advento kalendorius! Jis patiks ir vaikams, ir jų tėveliams, nes nukels į vaikystės prisiminimus. Juk daugelis augo su šiuo animacinių filmų ir knygelių herojumi. Visą gruodžio mėnesį jis vaišins skaniais ekologiškais džiovintų vaisių siurprizais. Advento kalendoriaus viduje rasite mažus vaisinius batonėlius, vaisių užkandžius, razinas, vaisinius meškučius. Belieka tik apsilaižyti pirštus!

-> Džiovintų vaisių Advento kalendorius MUUMI CHRISTMAS, ekologiškas

Eurokos advento kalendorius 2021
Eurokos advento kalendoriai 2021

EUROKOS. Didžiulis grožio advento kalendorius

„Eurokos“ advento kalendorius išties nuginkluoja savo stotu! Vien paėmus jį į rankas, jautiesi tarsi gavęs išankstinę kalėdinę dovaną. Tai tikrai ne vaikiško dydžio dovanų rinkinys – tai visas mėnuo grožio priemonių, kurias naudosite ištisus metus (patikrinta su ankstesnių metų kalendoriais). Šįkart vertėtų pastebėti gerokai įvairesnį produktų asortimentą. Už langelių galima rasti tiek veido bei kūno priežiūros priemonių (veido bei kūno kremai, micelinis vanduo, veido kaukė, savaiminio įdegio kremas, šveitiklis, balzamas), tiek dekoratyvinės kosmetikos (lūpų bei antakių pieštukai, lūpų blizgis, blakstienų tušas). Rinkinyje taip pat yra ir patalpų kvėpiklis. Iš viso net 24 malonios staigmenos kiekvienai gruodžio dienai.

-> EUROKOS grožio advento kalendorius

Livin. Arbatos advento kalendorius 2021
Livin arbatos advento kalendoriai 2021

LIVIN. Advento kalendorius su pačiais įvairiausiais arbatų skoniais

Itin praktiškas advento kalendorius, kuris kasdienį arbatos gėrimą pavers malonia staigmena. Net sunku apsispręsti, ar geriau save stebinti rytais, ar išgerti karštos arbatos puodelį grįžus namo po ilgos darbo dienos. Viduje slepiasi net 24 (ir visos skirtingos) arbatžolių, vaisių, žolelių ar jų mišinių arbatos. Taip galima ne tik išmėginti daugybę nepatirtų skonių, bet ir atrasti savo mėgstamiausią. O arbatų ingredientai tikrai intriguoja. Žalios, juodos, vaisinės arbatos pagardintos bergamote, kalendra, pankoliais, gervuogių lapais, ciberžole, verbena, ramunėlėmis, kinrože, cinamonu ir gausybe kitų priedų – kur jau čia visus išvardinsi. Spauskite ant nuorodos apačioje ir galėsite perskaityti patys visas sudėtis.

-> Advento kalendorius. Arbatų rinkinys, ekologiškas

Kakė makė advento kalendoriai 2021

SUPERGARDEN. Kakė Makė ir liofilizuoti skanėstai

Oi, ta Kakė Makė – tikra darbštuolė! Spėjo netgi tapti advento kalendoriaus žvaigžde. Žavingas viršelis su spalvingais herojais atveria duris į liofilizuotų skanėstų karalystę. Kasdien po vieną uogų, vaisių ar daržovių indelį – ir taip net 24 mėgstamiausi skoniai. Tarp jų avietės, ananasai, mėlynės, bruknės, braškės, agrastai, žirniai, kukurūzai, bananai, šaltalankiai ir daugybė kitų gardumynų. Sveikas, skanus ir dailus advento kalendorius.

-> Kakė Makė advento kalendorius

Taip pat skaityk

Kalėdų seneliai baigė mokslus

Kalėdų seneliai baigė mokslus

Brazilijos Kalėdų senelių mokyklos mokiniai švenčia išleistuves! Visas būrys šviežutėlių Kalėdų senelių baigė mokslus prieš prasidedant naujam šventiniam sezonui.   Kalėdų senelių mokykla įkurta Rio de Žaneire dar 1993 m. Ji ruošia mokinius darbui prekybos centruose...

5 būdai sutaupyti Kalėdoms

5 būdai sutaupyti Kalėdoms

Kai visi aplinkui tik ir gąsdina rekordinėmis kainomis, natūralu, kad iškyla grėsmė didžiausiai metų šventei – Kalėdoms. Juk tai laikas, siejamas su gana didelėmis išlaidomis. Bet juk niekas nenori atsisakyti šios šventės. Juo labiau, kad tai net ir nerekomenduojama....