fbpx

Pasaulis į priekį juda tik dėl išradingų sprendimų, naujų technologijų ir inovatyvių metodų, kuriuos sukuria žmonės, siekiantys patobulinti ir palengvinti kasdienę buitį, gyvenimą, sveikatą ar laisvalaikį. Progresas vyksta kasdien įvairiose gyvenimo srityse. Dažniausiai net nepastebime, kiek visko naujo aplink mus atsiranda per metus. Štai šįkart atrinkome tokias dovanas, kurios yra ne tik praktiškos, naudingos ir atliekančios tam tikras naudingas funkcijas. Tai inovatyvios dovanos. Peržvelkite – galbūt pagelbės renkant kalėdines dovanas.

Saulės baterijų kroviklis

„FORTIVITUM“ INOVATYVŪS PURŠKIAMI VITAMINAI

Vitaminai – ko gero viena populiariausių dovanų, kurias gauname Kalėdoms. Tačiau pasirodo, kad ne visi vitaminai yra tokie naudingi, kaip mes tikimės. Viskas priklauso nuo jų formos. „Fortivitum“ vitaminų linija yra mokslininkų, farmacininkų, mitybos ir sveikatos specialistų darbo rezultatas. Gausi komanda sukūrė inovatyvius purškiamus maisto papildus, kuriuose esančios medžiagos patenka tiesiai į kraujo sistemą. Moksliniai tyrimai rodo, kad aktyvūs ingredientai, purškiami į vidinę žando pusę, per kapiliarus iškart patenka į kraujo sistemą, todėl net 93-95% elementų yra efektyviai įsisavinami. Palyginimui, kapsulių ar tablečių įsisavinimas siekia vos 10-30%. Tikrai inovatyvios dovanos. Tarp jų purškiamas vitaminas D3, B12, multivitaminas bei įvairūs kiti deriniai, skirti palaikyti gerą miego funkciją, energiją ir figūrą.

Pabandėme ir mes šiuos vitaminus. Labiausiai patiko tai, kad itin lengva naudotis ir nereikia ryti jokių kietų kapsulių – tiesiog pasipurški į burną ir viskas. Skonis labai malonus. Jis išgautas nenaudojant dirbtinių skonių ar dažiklių – iš natūralių žolelių ir vaisių ekstraktų. Be to, indelis atitinka lūpų blizgio dydį, todėl patogu nešiotis ar vežtis į keliones. Rekomenduojame!

Plačiau 

 

Saulės baterijų kroviklis

SAULĖS BATERIJŲ KROVIKLIS

Inovatyvios dovanos visuomet yra praktiškos! Tai unikalus, inovatyvus, gamtai draugiškas prietaisas, padėsiantis sutaupyti. Juk saulės energija nieko nekainuoja, tad kodėl gi ja nepasinaudojus? Ši baterija yra ir funkciška, ir dekoratyvi. Ji ne tik krauna telefoną, bet ir atrodo kaip graži namų puošmena. Gėlių vazonėlio formos prietaisas turi 5 žiedus, ant kurių ir yra įtaisytos ličio baterijos. Saulės gėlė krauna telefoną, MP3 grotuvą ar planšetę. Ji tinka tiek kabinete, tiek namuose ant stalo ar palangės.

Plačiau   

 

Užsisakyk Kalėdų naujienlaiškį

Pažymėk:

Antistresinė pagalvė

 ANTISTRESINĖ PAGALVĖ

Saldus ir ramus miegas yra būtinas gerai savijautai ir energijai palaikyti. O jis labai priklauso nuo pagalvės, kurią naudojame. Pasirodo, egzistuoja daugybė rūšių inovatyvių pagalvių, kurios teigiamai veikia visą žmogaus kūną, mažina stresą ir nuovargį. Pasirinkimas platus: pagalvės su bičių vašku, anglimi, sidabro siūlais, levandomis, kupranugarių ar avių vilna, bambuku, linu, šilku ir kitomis medžiagomis. Tikrai išrinksite dovaną ir vaikui, ir vyrui, ir mamai.

Plačiau

 

Vandens grafinas

 INOVATYVUS VANDENS GRAFINAS

Šis grafinas parodys, kiek vandens per dieną jums reikia išgerti, ir primins, kada tai daryti. Ant jo sienelės sužymėtas laikas ir tūris skatina suvartoti tiek skysčių per dieną, kiek rekomenduojama, kad jaustumėtės gerai ir būtumėte sveiki. Pagamintas iš stiklo, su medžio kamščiu. Labai praktiška ir inovatyvi dovana!

Plačiau

 

Šildančios šlepetės

ŠILDANČIOS ŠLEPETĖS

Pažįstate ką nors, kam nuolat šąla kojos? Padovanokite jam šildančias šlepetes! Sistema labai paprasta: šlepetes tereikia iki 60 sekundžių pašildyti mikrobangų krosnelėje ir jos šildys kojas iki 90 minučių. Šlepečių viduje yra įmontuotas specialus šilumos išsaugojimo mechanizmas ir išimamas levandų – grūdų užpildas, kuris skleidžia malonų kvapą ir veikia aromaterapiškai. Tokios inovatyvios dovanos norės kiekvienas.

Plačiau 

 

Virtuali realybė

VIRTUALIOS REALYBĖS PRAMOGOS

Inovatyvūs būna ne tik daiktai, bet ir pramogos. Dar nesilankėte virtualios realybės kambaryje? Pats metas nusivesti ten draugus ar šeimos narius. Padovanokite jiems apsilankymą virtualios realybės erdvėje. Galėsite nusikelti į bet kurį pasaulio tašką, kosmosą, atsidurti po vandeniu ar fantastiniame pasaulyje, sutikti banginį ar zombį, kopti į kalnus ar pamatyti dinozaurus. Tai puiki pramoga vienam žmogui, šeimai, draugų ar bendradarbių kompanijai. Virtualios patirtys ir žaidimai paliks įspūdį visų amžių grupių žmonėms.

Plačiau

Dantų pasta

INOVATYVI DANTŲ PASTA „KOKOSMILE“

Dar viena praktiška ir inovatyvi dovana – tai dantų pasta, pagaminta pagal naujovišką formulę. Kaip teigia jos gamintojai, viena dantų pasta negali užtikrinti visų funkcijų, atsakingų už baltus bei sveikus dantis. Dėl šios priežasties buvo sukurta „Diena/Naktis“ formulė, kuri yra subalansuota atlikti ne vien įprastas antibakterines bei apnašų šalinimo funkcijas, bet ir padeda atgauti dantų baltumą, lygumą ir spindesį. Sudėtyje esantis hidroksiapatito bei ksilitolio mišinys efektyviai balina padengdamas nelygumus, mikro-įskilimus bei prisotinant emalį reikalingomis medžiagomis.

Plačiau

Taip pat skaityk

Kalėdos pasaulyje. Piterboro katedra virto šviesų karalyste

Kalėdos pasaulyje. Piterboro katedra virto šviesų karalyste

Prasidėjusio advento proga Piterboro katedra trumpam sušvito neįtikėtinomis spalvomis ir raštais. Garso ir šviesų šou, pavadintą „Angelai ateina“ sukūrė minininkų grupė „Luxmuralis“, kurių nariai kuria daugialypės terpės pristatymus pagal Davido Harperio muziką. Kaip...

Kalėdinės reklamos pranašauja ilgą šventinį sezoną

Kalėdinės reklamos pranašauja ilgą šventinį sezoną

Kalėdų sezonas jau čia pat ir tai puikiai įrodo faktas, jog socialinius tinklus, televizijas ir kitas medijas užplūdo kalėdinių reklamų gausa. Ar ir jums kyla jausmas, kad kasmet jos pasirodo vis anksčiau? Tam yra rimta priežastis. Dėl visą pasaulį ištikusių tiekimo...