fbpx

Mažieji yra labai smalsūs, noriai tyrinėja pasaulį ir domisi viskuo, ko nežino. Kai kurie vaikų klausimai išverčia iš kojų net pačius kūrybingiausius tėvelius. Kad neliktumėte suglumę išgirdę sudėtingą klausimą, pasiruoškite iš anksto. Vaikai jus gali užklupti netikėtai! Štai keletas galimų atsakymų.

Kaip Kalėdų senelis gali aplankyti viso pasaulio vaikus vos per vieną naktį?

Kalėdų senelis turi daugiau nei 24 valandas dėl žemės pasvirimo ir visų laiko juostų. Kai niujorkiečiai dar tik ruošiasi eiti miegoti Kūčių vakarą, vaikai Australijoje jau atidarinėja dovanas, paliktas po eglute.

Jei toks atsakymas nepadeda, tuomet sakykite: „Google maps“ ir žvaigždžių dulkių supergreitis.

Mes neturime kamino. Kaip Kalėdų senelis pas mus pateks?

Jis įeis tiesiai pro lauko duris!

Net ir tos šeimos, kurios turi kaminus, dažnai juose kūrena ugnį, todėl Kalėdų Senelis ir tokiu atveju turi įeiti pro lauko duris. Be to, dažnai pasitaiko, kad kaminas būna per siauras. Jeigu Kalėdų senelis suvalgo daugiau sausainių, kurių jam palieka vaikai, jis taip pat ne visada telpa pro kaminą.

Kalėdų senelis turi stebuklingą raktą, kuris veikia tik Kalėdų naktį ir gali atrakinti visų gerų vaikų namus.

 

Iš kur Kalėdų senelis sužino, kurie vaikai buvo blogi, o kurie geri?

Kalėdų senelis turi akis visur. Jo akys – tai elfai, kurių yra milijonai visame pasaulyje. Jie tokie tylūs, kad dažniausiai niekas jų nepastebi. Be to, Kalėdų senelis ar jo pagalbininkai kartais paskambina mamytėms ir tėveliams, mokytojams, auklėms, netgi autobusų vairuotojams, kad paklaustų, ar vaikai visus metus elgėsi gerai.

 

Kodėl Kalėdų senelis turi tokį patį dovanų popierių kaip ir mano mama?

Prieš Kalėdas elfams reikia labai skubėti, kad supakuotų visas dovanas. Būna, kad jie to nespėja arba pritrūksta pakavimo popieriaus. Kai Kalėdų senelis iš maišo išsitraukia dovaną ir pamato, kad ji nėra supakuota, jis pasiskolina dovanų popieriaus iš mamos. Nes pagal Laplandijos įstatymus visos dovanos, kurios paliekamos po eglute turi būti gražiai supakuotos.

 

Ar prekybos centre, darželio šventėje ar gatvėje matomi Kalėdų seneliai yra tikri?

Pagrindinis Kalėdų senelis yra vienas – tas, kuris gyvena Laplandijoje ir per Kalėdas visiems pasaulio vaikams vežioja dovanas. Tačiau iki to laiko jis yra užsivertęs darbais. Jis turi prižiūrėti dovanų gamybą ir kelis kartus patikrinti visų gerų vaikų sąrašus, kad nei vienas vaikas neliktų be dovanos. Tuo metu jie niekaip nespėtų aplankyti visų vaikų darželių ir prekybos centrų. Dėl to jis į pagalbą pasitelkia daugybę pagalbinių Kalėdų senelių, kurie jį atstovauja visose šventėse visame pasaulyje dar iki Kalėdų. Be to, visi šie atstovai atsiskaito Laplandijos Kalėdų seneliui ir jam papasakoja, ką sužinojo apie kiekvieną vaiką.

 

O jeigu vaikų klausimai apie Kalėdų senelį pranoksta visas jūsų fantazijos galimybes, tuomet laikinai, kol sugalvosite atsakymą, jus išgelbės universalus argumentas, su kuriuo sunku ginčytis: „Stebuklingai!“.

Užsisakyk Kalėdų naujienlaiškį

Pažymėk:

Taip pat skaityk

Kalėdinės reklamos pranašauja ilgą šventinį sezoną

Kalėdinės reklamos pranašauja ilgą šventinį sezoną

Kalėdų sezonas jau čia pat ir tai puikiai įrodo faktas, jog socialinius tinklus, televizijas ir kitas medijas užplūdo kalėdinių reklamų gausa. Ar ir jums kyla jausmas, kad kasmet jos pasirodo vis anksčiau? Tam yra rimta priežastis. Dėl visą pasaulį ištikusių tiekimo...

Kokie laukia 2021-ieji metalinio jaučio metai?

Kokie laukia 2021-ieji metalinio jaučio metai?

Vos prasidėjus naujiems metams, mėgstame įvardinti juos simbolizuojantį gyvūną. Šiemet – tai metalinis jautis. Tačiau pamirštame, kad jis atitinka Kinijos naujuosius metus, kurie nesutampa su mūsų kalendoriumi. Šiemet metalinio jaučio metai prasidės vasario 12-ąją....

Kaip šiais metais pasipuošusios pasaulio eglutės?

Kaip šiais metais pasipuošusios pasaulio eglutės?

Daugelyje pasaulio šalių tradicinės Kalėdų mugės kaip ir įvairiausi renginiai šiemet atšaukti, tačiau pagrindinėse miestų aikštėse kalėdinės eglės sužibo, nepaisant pandemijos. Jomis galima pasigrožėti pavieniui. Tuo tarpu šventės šiemet vyksta kitomis formomis. Štai...