fbpx

Ir vėl kojinės? Nagi, moterys, tikrai galima sugalvoti ką nors geriau. Juk vyrai tikrai nusipelno tokios dovanos, kuri būtų ne šiaip kasdieniška, bet ir įdomi, naudinga, estetiška, o gal net ir nematyta. Kalėdinės dovanos vyrams gali būti labai įvairios – svarbu tik įdėti šiek tiek pastangų, pasidomėti, ko jūsų vyrui, tėčiui ar broliui iš tiesų reikia, apie ką jis seniai svajoja, bet taip ir nedrįsta nusipirkti to daikto sau pats. O kad būtų kiek lengviau, štai jums nedidelė paruoštukė, ką galite dovanoti savo mylimiems vyrams.

Dovanos vyrams

„BED&COLOURS“ PATALYNĖS KOMPLEKTAS

Vyrai patys sau retai kada perka patalynę ir dažniausiai laukia, kol ji visai suplyš ir nubluks. Bet juk aplink lovą sukasi didelė dalis mūsų gyvenimo ir yra didelis skirtumas, kokiuose pataluose miegame. Jaukus guolis leidžia ir geriau išsimiegoti, ir sukuria geresnę namų aurą. Tad kodėl gi nenustebinus savo pažįstamo vyro nauju, švelniu patalynės komplektu? Jis tikrai pastebės pokyčius ir padėkos, kaip smagu miegoti naujuose, gražiuose pataluose. „Bed&Colours“ siūlo platų klasikinių, modernių ir stilingų vyriškų raštų audinių pasirinkimą, iš kurių gali pasiūti patalus pagal norimus išmatavimus. Taip pat galite įsigyti jau pasiūtų standartinių dydžių patalynės komplektų.

Plačiau

Dovanos vyrams

„UOGA UOGA“ KALĖDINIS KOSMETIKOS RINKINYS VYRAMS

Tie, kas sako, kad vyrai nenaudoja kosmetikos, yra neteisūs. Naudoja! Ir labai tuo mėgaujasi! Juk vyrų veidas niekuo nesiskiria nuo moterų: jis toks pat jautrus šalčiams, vėjams, saulės spinduliams ir aplinkos poveikiui. Tad kodėl gi vyrai turi vaikščioti išsausėjusia ir sudirgusia oda? Taigi geros ir kokybiškos kosmetikos rinkinys yra puiki dovana vyrams. O mes radome tikrą perliuką. „Uoga Uoga“ kalėdinis dovanų rinkinys, kurį sudaro natūralus veido kremas vyrams su migdolų aliejumi ir alavijų ekstraktu bei šampūnas-dušo želė su juodųjų serbentų ir beržų pumpurų ekstraktais tikram vyrui. Beje, rinkinys vadinasi „KOSMINIŲ KALĖDŲ!“, o jo pakuotė dar labiau kosminė. Vyrams tikrai patiks tokia tema. 

Plačiau     

Užsisakyk Kalėdų naujienlaiškį

Pažymėk:

Dovanos vyrams

BILIETAI Į FILMĄ „ŽVAIGŽDŽIŲ KARAI: SKAIVOKERIO IŠKILIMAS“

Palaikant kosmoso temą, rekomenduojame kartu su aukščiau aprašytu kosminiu rinkiniu įteikti ir bilietus į naują „Žvaigždžių karų“ dalį. Bus puikus derinys. Be to, tikriausiai nėra tokio vyro, kuris nebūtų matęs visų šio legendinio filmo dalių. Beje, kūrėjai teigia, kad šis jau devintasis filmas yra paskutinė „Žvaigždžių karų“ sagos dalis.

Plačiau  

Dovanos vyrams

„GERDUVA“ TERMOSAS KELIONĖMS

Pažįstate vyrą, kuris mėgsta žvejoti arba daug keliauja darbo reikalais? Tuomet padovanokite jam kokybišką termosą. Būdamas lauke jis galės pasišildyti karštu gėrimu, o kelionėse nereikės stoviniuoti degalinėse ir pirkti kavos neekologiškuose vienkartiniuose puodeliuose. Tik prieš pirkdami įsitikinkite, kad tai tikrai patikimas daiktas, gerai išlaikantis šilumą. Rekomendacijas, kaip išsirinkti gerą termosą, rasite čia:

Plačiau

Dovanos vyrams

„PETELISKES.COM“ STILINGOS MEDINĖS VARLYTĖS

Pažįstate stilingą vyrą, mėgstantį pasipuošti, turintį nemažą aksesuarų kolekciją ir mėgstantį jaukius dirbinius? Padovanokite jam simpatišką medinę peteliškę, dekoruotą įvairiaspalviais audiniais. Varlytės yra rankų darbo, gaminamos iš medžio masyvo. Galite pasirinkti iš didelės kolekcijos.

Plačiau   

Dovanos vyrams

KARTINGAI NEMUNO ŽIEDE

Kur gi daugiau išlieti susikaupusią energiją, jei ne kartingų trasoje? Geriau lenktyniauti čia nei miesto gatvėse  Padovanokite vyrui dovanų kuponą pasivažinėjimui kartingais Nemuno žiede. Kartingai su laiko matavimo sistema laukia viso sezono metu.

Plačiau

Dovanos vyrams

„ODOS GURU“ ODINĖ VYRIŠKA PINIGINĖ

Odinė, unikali, stilinga, patogi, patvari ir kuklios išvaizdos. Tokia turi būti gera vyriška piniginė. Lietuviai šioje srityje tikri auksarankiai ir turi ką pasiūlyti. Ši dovana tiks ir viršininkui, ir vyrui, ir sūnui, ir net seneliui.

Plačiau

Dovanos vyrams

„AROMIKA“ AUTOMOBILIO KVAPAI

Automobilis vyrui yra tarsi antri namai, tad nieko keisto, kad tiek daug į jį investuoja ir skiria laiko. Ir iš tiesų, reikia pripažinti, kad vyrų automobiliai tikrai gerokai švaresni nei moterų. Ir skaniau kvepia  Kai visos kalėdinės dovanos vyrams jau supirktos, galite pridėti dar ir po mažą smulkmeną – kvapiklį automobiliui. Vyrams labai patinka citrusinių kvapai, taip pat saldus ir visiems priimtinas vanilės aromatas, žemiški medžių kvapai.

Plačiau

Dovanos vyrams

„CRAFTED COVER“ DĖKLAS TELEFONUI

Telefoną turi kiekvienas vyras, bet ne kiekvieno telefonas apsaugotas dėklu. Ir dėklai tikrai neturi būti nuobodūs. Jais galima išreikšti savo asmenybę, požiūrį ar net patriotiškumą. Radome šaunią parduotuvėlę, kurioje tikrai išrinksite vyrui tinkamą dailų telefono dėklą.

Plačiau

Taip pat skaityk

Kalėdų seneliai baigė mokslus

Kalėdų seneliai baigė mokslus

Brazilijos Kalėdų senelių mokyklos mokiniai švenčia išleistuves! Visas būrys šviežutėlių Kalėdų senelių baigė mokslus prieš prasidedant naujam šventiniam sezonui.   Kalėdų senelių mokykla įkurta Rio de Žaneire dar 1993 m. Ji ruošia mokinius darbui prekybos centruose...

5 būdai sutaupyti Kalėdoms

5 būdai sutaupyti Kalėdoms

Kai visi aplinkui tik ir gąsdina rekordinėmis kainomis, natūralu, kad iškyla grėsmė didžiausiai metų šventei – Kalėdoms. Juk tai laikas, siejamas su gana didelėmis išlaidomis. Bet juk niekas nenori atsisakyti šios šventės. Juo labiau, kad tai net ir nerekomenduojama....