fbpx

Prasidėjusio advento proga Piterboro katedra trumpam sušvito neįtikėtinomis spalvomis ir raštais. Garso ir šviesų šou, pavadintą „Angelai ateina“ sukūrė minininkų grupė „Luxmuralis“, kurių nariai kuria daugialypės terpės pristatymus pagal Davido Harperio muziką. Kaip teigia jie patys, tikslas buvo išlaisvinti žmonių vaizduotę ir nukreipti ją Kalėdų link.

Šviesų meno šou buvo projektuojamas katedros priekyje ir jos navoje. Pastato vidus apšviestas ir kitomis šviesomis, kurias lydi garso takelis.

Minia žmonių rinkosi gyvai pasižiūrėti šio reginio. Lankytojai, spėję pamatyti šviesų šou, jį apibūdina kaip „verčiantį susimąstyti“, „gražų“ ir „įkvepiantį“. Lauksime ko nors panašaus ir Lietuvoje!

Nuotraukos: TERRY-HARRIS.COM

Užsisakyk Kalėdų naujienlaiškį

Pažymėk:

Taip pat skaityk

Kalėdinės reklamos pranašauja ilgą šventinį sezoną

Kalėdinės reklamos pranašauja ilgą šventinį sezoną

Kalėdų sezonas jau čia pat ir tai puikiai įrodo faktas, jog socialinius tinklus, televizijas ir kitas medijas užplūdo kalėdinių reklamų gausa. Ar ir jums kyla jausmas, kad kasmet jos pasirodo vis anksčiau? Tam yra rimta priežastis. Dėl visą pasaulį ištikusių tiekimo...

Kokie laukia 2021-ieji metalinio jaučio metai?

Kokie laukia 2021-ieji metalinio jaučio metai?

Vos prasidėjus naujiems metams, mėgstame įvardinti juos simbolizuojantį gyvūną. Šiemet – tai metalinis jautis. Tačiau pamirštame, kad jis atitinka Kinijos naujuosius metus, kurie nesutampa su mūsų kalendoriumi. Šiemet metalinio jaučio metai prasidės vasario 12-ąją....