fbpx

Prasidėjusio advento proga Piterboro katedra trumpam sušvito neįtikėtinomis spalvomis ir raštais. Garso ir šviesų šou, pavadintą „Angelai ateina“ sukūrė minininkų grupė „Luxmuralis“, kurių nariai kuria daugialypės terpės pristatymus pagal Davido Harperio muziką. Kaip teigia jie patys, tikslas buvo išlaisvinti žmonių vaizduotę ir nukreipti ją Kalėdų link.

Šviesų meno šou buvo projektuojamas katedros priekyje ir jos navoje. Pastato vidus apšviestas ir kitomis šviesomis, kurias lydi garso takelis.

Minia žmonių rinkosi gyvai pasižiūrėti šio reginio. Lankytojai, spėję pamatyti šviesų šou, jį apibūdina kaip „verčiantį susimąstyti“, „gražų“ ir „įkvepiantį“. Lauksime ko nors panašaus ir Lietuvoje!

Nuotraukos: TERRY-HARRIS.COM

Užsisakyk Kalėdų naujienlaiškį

Pažymėk:

Taip pat skaityk

Kalėdų seneliai baigė mokslus

Kalėdų seneliai baigė mokslus

Brazilijos Kalėdų senelių mokyklos mokiniai švenčia išleistuves! Visas būrys šviežutėlių Kalėdų senelių baigė mokslus prieš prasidedant naujam šventiniam sezonui.   Kalėdų senelių mokykla įkurta Rio de Žaneire dar 1993 m. Ji ruošia mokinius darbui prekybos centruose...

5 būdai sutaupyti Kalėdoms

5 būdai sutaupyti Kalėdoms

Kai visi aplinkui tik ir gąsdina rekordinėmis kainomis, natūralu, kad iškyla grėsmė didžiausiai metų šventei – Kalėdoms. Juk tai laikas, siejamas su gana didelėmis išlaidomis. Bet juk niekas nenori atsisakyti šios šventės. Juo labiau, kad tai net ir nerekomenduojama....