fbpx

Vos prasidėjus naujiems metams, mėgstame įvardinti juos simbolizuojantį gyvūną. Šiemet – tai metalinis jautis. Tačiau pamirštame, kad jis atitinka Kinijos naujuosius metus, kurie nesutampa su mūsų kalendoriumi. Šiemet metalinio jaučio metai prasidės vasario 12-ąją.

Kinų Zodiakas

Iš viso yra 12 zodiako ženklų, kuriuos žymi atitinkamas gyvūnas. Jautis yra antrasis eilėje. Visi Zodiako ženklai yra tokie (eilės tvarka): žiurkė, jautis, tigras, triušis, drakonas, gyvatė, arklys, ožka, beždžionė, gaidys, šuo ir kiaulė.

Kaip ir kiti Zodiako ženklai, jaučio metai kartojasi kas 12 metų. Jeigu gimėte 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009, 2021, jūsų Zodiako ženklas yra jautis.

Be to, kad metai yra jaučio, svarbu pridėti ir kokį elementą jie atitinka. Pagal kinus, kiekvienas Zodiako ženklas yra susijęs su vienu iš penkių elementų (aukso (metalo), vandens, medžio, ugnies, žemės), kurie taip pat paeiliui keičiasi. Taigi, šie metai priklauso metalui, todėl jie vadinami metalinio jaučio metais.

 

Kokie laukia metalinio jaučio metai?

Pagal Kinijos Zodiaką, jautis yra labai darbštus ir metodiškas. Taigi, 2021-ieji laukia atlygio už darbą metai. Kiekvienas pajusime savo atsakomybės svorį. Tai metai, kai reikia padvigubinti savo pastangas, kad išvis ką nors nuveiktume. Šių metų spalvos bus balta, geltona, žalia. Pagal Feng Shui jos pritraukia klestėjimą. Norėdami pritraukti dar daugiau sėkmės, dėvėkite įvairius metalinius aksesuarus. Metai palankūs atsigavimui, ilgalaikėms investicijoms ir taupymui prieš laukiančius neproduktyvius 2022-uosius metus.

Metalinis jautis neša sėkmę ir klestėjimą karjeroje bei versle visiems zodiako ženklams. Be to, šiais metais bus lengviau tvarkyti šeimos reikalus, visos problemos bus sprendžiamos drausmingai ir organizuotai.

Užsisakyk Kalėdų naujienlaiškį

Pažymėk:

Jaučio metai

Nuotrauka: Unsplash.com, Ady Ven

Koks yra jautis?

Sakoma, kad jaučiai turi sąžiningą prigimtį, pasižymi kruopštumu, patikimumu, jėga ir ryžtu. Tai atspindi tradicines konservatyvias savybes. Moterys, gimusios po jaučio ženklu, laikosi tradicinių pažiūrų, yra ištikimos žmonos, kurios skiria daug dėmesio vaikų ugdymui. Jaučiai vyrai yra labai patriotiški, jiems svarbi šeima ir darbas.

Jaučiai turi daug kantrybės ir nuosekliomis pastangomis siekia savo tikslų bei pažangos. Kiti žmonės ar aplinka jiems neturi didelės įtakos. Jie viską daro remdamiesi savo idealais ir galimybėmis.

Prieš imdamiesi bet kokių veiksmų jaučiai turės aiškų planą su išsamiais žingsniais. Dėl šios priežasties jaučio zodiako ženklo žmonės dažnai yra labai sėkmingi.

Jaučio silpniausia vieta – komunikacijos įgūdžiai. Jie yra užsispyrę, laikosi savo nuomonės, nemoka bendrauti su kitais ir netgi mano, kad neverta keistis idėjomis.

 

Jaučių tipai

Spėjama, kad žmogaus asmenines savybes lemia jo gimimo metų Zodiako gyvūno ženklas ir stichija. Taigi, yra penki jaučių tipai, kurių kiekvienas turi skirtingas savybes:

 • Medinis jautis (1925, 1985): neramus, ryžtingas, tiesmukas ir visada pasirengęs apginti silpnus ir bejėgius.
 • Ugninis jautis (1937, 1997): trumparegis, savanaudis, siaurai mąstantis, bet praktiškas.
 • Žemės jautis (1949, 2009): sąžiningas ir apdairus, su dideliu atsakomybės jausmu.
 • Metalinis jautis (1961, 2021): darbštus, aktyvus, visada užimtas ir populiarus tarp draugų.
 • Vandens jautis (1913, 1973): darbštus, ambicingas, atkaklus ir galintis ištverti sunkumus, turintis stiprų teisingumo jausmą, pastabus.

 

Laimingi ženklai, gimusiems jaučio metais

 • Laimingas skaičius – 1, 4 ir visi skaičiai, kuriuose yra 1 ir 4, pavyzdžiui 14 ar 41.
 • Laimingos gėlės – tulpės, persikų žiedai.
 • Laimingos spalvos – balta, geltona, žalia.

 

Garsūs žmonės, gimę jaučio metais

 • Barackas Obama: gimė 1961 m. rugpjūčio 4 d., Metalo jautis
 • Vincentas Van Gogas: gimė 1853 m. kovo 30 d., Vandens jautis
 • Adolfas Hitleris: gimė 1889 m. balandžio 20 d., Žemės jautis
 • Waltas Disney’as: gimė 1901 m. gruodžio 5 d., Auksinis jautis
 • Margaret Thatcher: gimė 1925 m. spalio 13 d., Medžio jautis

 

Parengta pagal China Highlights informaciją.

Taip pat skaityk

Kalėdos pasaulyje. Piterboro katedra virto šviesų karalyste

Kalėdos pasaulyje. Piterboro katedra virto šviesų karalyste

Prasidėjusio advento proga Piterboro katedra trumpam sušvito neįtikėtinomis spalvomis ir raštais. Garso ir šviesų šou, pavadintą „Angelai ateina“ sukūrė minininkų grupė „Luxmuralis“, kurių nariai kuria daugialypės terpės pristatymus pagal Davido Harperio muziką. Kaip...

Kalėdinės reklamos pranašauja ilgą šventinį sezoną

Kalėdinės reklamos pranašauja ilgą šventinį sezoną

Kalėdų sezonas jau čia pat ir tai puikiai įrodo faktas, jog socialinius tinklus, televizijas ir kitas medijas užplūdo kalėdinių reklamų gausa. Ar ir jums kyla jausmas, kad kasmet jos pasirodo vis anksčiau? Tam yra rimta priežastis. Dėl visą pasaulį ištikusių tiekimo...