fbpx

Viktorijos ir Alberto muziejus Londone pristato neįtikėtiną kalėdinę parodą. Milžiniškas, spalvotas ir valgomas imbierinis miestas įsikūrė šio muziejaus erdvėse.

Imbierinis miestas

Imbierinis miestas

Visą šį miestą iš viso sudaro net 60 pastatų, tarp kurių ir dangoraižiai, operos rūmai, kino teatras, mokykla, biblioteka, stadionas, parkai, viešbučiai, benamių užuovėja, netgi alaus darykla.

Tai projektas, kurį parengė gausi dizainerių ir architektų komanda, siekdama sukurti ateities miesto viziją. Ir iš tiesų vaizdas atrodo fantastiškai ir … skaniai. Specialistai labai ilgai dirbo, kad kiekvienas jų galėtų įgyvendinti savo geriausias dizaino idėjas. 

 

Užsisakyk Kalėdų naujienlaiškį

Pažymėk:

Imbierinis miestas

Paroda muziejuje veiks nuo gruodžio 8 dienos iki sausio 6 dienos. Bilietas žmogui kainuoja 6 svarus (vaikams iki 12 metų – nemokamai).

Lankytojai muziejuje galės ne tik apžiūrėti šį įspūdingą imbierinį miestą, bet ir patys sudalyvauti viename iš imbierinių namelių gamybos pamokėlių, o vėliau ir paskanauti savo gamybos skanėstų.

Jei gyvenate Londone ar ketinate jame apsilankyti šventiniu laikotarpiu, būtinai užsukite ir į šį muziejų. 

Daugiau informacijos ir bilietai.

 

Taip pat skaityk

Kalėdų seneliai baigė mokslus

Kalėdų seneliai baigė mokslus

Brazilijos Kalėdų senelių mokyklos mokiniai švenčia išleistuves! Visas būrys šviežutėlių Kalėdų senelių baigė mokslus prieš prasidedant naujam šventiniam sezonui.   Kalėdų senelių mokykla įkurta Rio de Žaneire dar 1993 m. Ji ruošia mokinius darbui prekybos centruose...

5 būdai sutaupyti Kalėdoms

5 būdai sutaupyti Kalėdoms

Kai visi aplinkui tik ir gąsdina rekordinėmis kainomis, natūralu, kad iškyla grėsmė didžiausiai metų šventei – Kalėdoms. Juk tai laikas, siejamas su gana didelėmis išlaidomis. Bet juk niekas nenori atsisakyti šios šventės. Juo labiau, kad tai net ir nerekomenduojama....