fbpx

Viktorijos ir Alberto muziejus Londone pristato neįtikėtiną kalėdinę parodą. Milžiniškas, spalvotas ir valgomas imbierinis miestas įsikūrė šio muziejaus erdvėse.

Imbierinis miestas

Imbierinis miestas

Visą šį miestą iš viso sudaro net 60 pastatų, tarp kurių ir dangoraižiai, operos rūmai, kino teatras, mokykla, biblioteka, stadionas, parkai, viešbučiai, benamių užuovėja, netgi alaus darykla.

Tai projektas, kurį parengė gausi dizainerių ir architektų komanda, siekdama sukurti ateities miesto viziją. Ir iš tiesų vaizdas atrodo fantastiškai ir … skaniai. Specialistai labai ilgai dirbo, kad kiekvienas jų galėtų įgyvendinti savo geriausias dizaino idėjas. 

 

Užsisakyk Kalėdų naujienlaiškį

Pažymėk:

Imbierinis miestas

Paroda muziejuje veiks nuo gruodžio 8 dienos iki sausio 6 dienos. Bilietas žmogui kainuoja 6 svarus (vaikams iki 12 metų – nemokamai).

Lankytojai muziejuje galės ne tik apžiūrėti šį įspūdingą imbierinį miestą, bet ir patys sudalyvauti viename iš imbierinių namelių gamybos pamokėlių, o vėliau ir paskanauti savo gamybos skanėstų.

Jei gyvenate Londone ar ketinate jame apsilankyti šventiniu laikotarpiu, būtinai užsukite ir į šį muziejų. 

Daugiau informacijos ir bilietai.

 

Taip pat skaityk

Kalėdos pasaulyje. Piterboro katedra virto šviesų karalyste

Kalėdos pasaulyje. Piterboro katedra virto šviesų karalyste

Prasidėjusio advento proga Piterboro katedra trumpam sušvito neįtikėtinomis spalvomis ir raštais. Garso ir šviesų šou, pavadintą „Angelai ateina“ sukūrė minininkų grupė „Luxmuralis“, kurių nariai kuria daugialypės terpės pristatymus pagal Davido Harperio muziką. Kaip...

Kalėdinės reklamos pranašauja ilgą šventinį sezoną

Kalėdinės reklamos pranašauja ilgą šventinį sezoną

Kalėdų sezonas jau čia pat ir tai puikiai įrodo faktas, jog socialinius tinklus, televizijas ir kitas medijas užplūdo kalėdinių reklamų gausa. Ar ir jums kyla jausmas, kad kasmet jos pasirodo vis anksčiau? Tam yra rimta priežastis. Dėl visą pasaulį ištikusių tiekimo...