fbpx

Prieš pat šventes Mariah Carey apdovanojo savo gerbėjus visiškai nauja dainos „All I want for Christmas“ versija.

Pirmajame klipe, kuris buvo išleistas 1994 metais, dainininkė kartu su Kalėdų seneliu žaidžia sniege, puošia eglutę, išpakuoja dovanas ir pozuoja su elniais. Klipe vyrauja smagi, nerūpestinga nuotaika.

O štai naujajame kūrinyje 49-erių dainininkė viską nusprendė parodyti vaiko akimis. Mažai mergaitei priėjus prie žaislų parduotuvės, vitrinoje ji pastebi daugybę dekoracijų, tarp kurių tarsi manekenė stovinti dainininkė. Staiga visos dekoracijos atgyja ir ima šokti aplink ją. Žiūrovas nukeliamas į magišką žiemos pasaulį, kuriame šoka lėlės, meškučiai ir ant ledo čiuožinėja Kalėdų seneliai.

Nors ši daina išleista prieš 25-erius metus, tačiau, atrodo, kad klausytojams ji niekaip nepabosta. Naujasis klipas pasirodė praėjus vos kelioms dienoms po to, kai daina ir vėl užkariavo JAV top’us.

O kuri klipo versija jums gražesnė: naujoji ar senoji?

Užsisakyk Kalėdų naujienlaiškį

Pažymėk:

Taip pat skaityk

Kalėdos pasaulyje. Piterboro katedra virto šviesų karalyste

Kalėdos pasaulyje. Piterboro katedra virto šviesų karalyste

Prasidėjusio advento proga Piterboro katedra trumpam sušvito neįtikėtinomis spalvomis ir raštais. Garso ir šviesų šou, pavadintą „Angelai ateina“ sukūrė minininkų grupė „Luxmuralis“, kurių nariai kuria daugialypės terpės pristatymus pagal Davido Harperio muziką. Kaip...

Kalėdinės reklamos pranašauja ilgą šventinį sezoną

Kalėdinės reklamos pranašauja ilgą šventinį sezoną

Kalėdų sezonas jau čia pat ir tai puikiai įrodo faktas, jog socialinius tinklus, televizijas ir kitas medijas užplūdo kalėdinių reklamų gausa. Ar ir jums kyla jausmas, kad kasmet jos pasirodo vis anksčiau? Tam yra rimta priežastis. Dėl visą pasaulį ištikusių tiekimo...