fbpx

Prieš pat šventes Mariah Carey apdovanojo savo gerbėjus visiškai nauja dainos „All I want for Christmas“ versija.

Pirmajame klipe, kuris buvo išleistas 1994 metais, dainininkė kartu su Kalėdų seneliu žaidžia sniege, puošia eglutę, išpakuoja dovanas ir pozuoja su elniais. Klipe vyrauja smagi, nerūpestinga nuotaika.

O štai naujajame kūrinyje 49-erių dainininkė viską nusprendė parodyti vaiko akimis. Mažai mergaitei priėjus prie žaislų parduotuvės, vitrinoje ji pastebi daugybę dekoracijų, tarp kurių tarsi manekenė stovinti dainininkė. Staiga visos dekoracijos atgyja ir ima šokti aplink ją. Žiūrovas nukeliamas į magišką žiemos pasaulį, kuriame šoka lėlės, meškučiai ir ant ledo čiuožinėja Kalėdų seneliai.

Nors ši daina išleista prieš 25-erius metus, tačiau, atrodo, kad klausytojams ji niekaip nepabosta. Naujasis klipas pasirodė praėjus vos kelioms dienoms po to, kai daina ir vėl užkariavo JAV top’us.

O kuri klipo versija jums gražesnė: naujoji ar senoji?

Užsisakyk Kalėdų naujienlaiškį

Pažymėk:

Taip pat skaityk

Kalėdų seneliai baigė mokslus

Kalėdų seneliai baigė mokslus

Brazilijos Kalėdų senelių mokyklos mokiniai švenčia išleistuves! Visas būrys šviežutėlių Kalėdų senelių baigė mokslus prieš prasidedant naujam šventiniam sezonui.   Kalėdų senelių mokykla įkurta Rio de Žaneire dar 1993 m. Ji ruošia mokinius darbui prekybos centruose...

5 būdai sutaupyti Kalėdoms

5 būdai sutaupyti Kalėdoms

Kai visi aplinkui tik ir gąsdina rekordinėmis kainomis, natūralu, kad iškyla grėsmė didžiausiai metų šventei – Kalėdoms. Juk tai laikas, siejamas su gana didelėmis išlaidomis. Bet juk niekas nenori atsisakyti šios šventės. Juo labiau, kad tai net ir nerekomenduojama....