fbpx
Aš ramus

» Prekės ženklas: AŠ RAMUS

» Veiklos sritis: nerimo valdymo produktai

» Aprašymas:

Nerimas – tai natūrali organizmo reakcija į stresą. Darbo pokalbis, pirma diena mokykloje ar viešas kalbėjimas daugelį žmonių verčia jaudintis. Tačiau, jeigu nerimas labai sustiprėja ir tampa nuolatiniu palydovu, trukdančiu užsiimti įprastomis veiklomis, pats metas atkreipti į jį dėmesį. 

Nerimą padeda valdyti aiškus problemų įvardijimas, sprendimų joms paieška, aktyvus nerimo valdymo technikų išbandymas, gyvenimo būdo ir įpročių keitimas, o kartais ir pokalbiai su specialistais.

Prie visų šių veiksmų galima pildyti dienoraščius ar atlikti mindfulness pratimus. Būtent tokiai savipagalbai sukurta nerimo valdymo produktų linija: dėkingumo dienoraščiai, įkvėpimo lipdukai, mindfulness pratimų knygelės, antistresinės gniaužyklės. 

» El.paštas: labas@asramus.lt

» Tinklapis: asramus.lt

» Facebook: /asramus.lt

» Instagram: /asramus.lt

 

Kalėdų naujienos

Kalėdos pasaulyje. Piterboro katedra virto šviesų karalyste

Kalėdos pasaulyje. Piterboro katedra virto šviesų karalyste

Prasidėjusio advento proga Piterboro katedra trumpam sušvito neįtikėtinomis spalvomis ir raštais. Garso ir šviesų šou, pavadintą „Angelai ateina“ sukūrė minininkų grupė „Luxmuralis“, kurių nariai kuria daugialypės terpės pristatymus pagal Davido Harperio muziką. Kaip...

Rekomenduojame: geriausios kalėdinės dovanos 2021

Rekomenduojame: geriausios kalėdinės dovanos 2021

Kalėdos turėtų būti susietos su viskuo, kas yra linksma ir šviesu. Tačiau pripažinkime faktą, kad dažnai jos tampa vienu įtempčiausių laikų metuose. Vakarėlių planavimas, kostiumų paieška, gausių patiekalų gamyba visai šeimynai. Per tokį trumpą laiką reikia tiek daug...