fbpx
Aš ramus

» Prekės ženklas: AŠ RAMUS

» Veiklos sritis: nerimo valdymo produktai

» Aprašymas:

Nerimas – tai natūrali organizmo reakcija į stresą. Darbo pokalbis, pirma diena mokykloje ar viešas kalbėjimas daugelį žmonių verčia jaudintis. Tačiau, jeigu nerimas labai sustiprėja ir tampa nuolatiniu palydovu, trukdančiu užsiimti įprastomis veiklomis, pats metas atkreipti į jį dėmesį. 

Nerimą padeda valdyti aiškus problemų įvardijimas, sprendimų joms paieška, aktyvus nerimo valdymo technikų išbandymas, gyvenimo būdo ir įpročių keitimas, o kartais ir pokalbiai su specialistais.

Prie visų šių veiksmų galima pildyti dienoraščius ar atlikti mindfulness pratimus. Būtent tokiai savipagalbai sukurta nerimo valdymo produktų linija: dėkingumo dienoraščiai, įkvėpimo lipdukai, mindfulness pratimų knygelės, antistresinės gniaužyklės. 

» El.paštas: labas@asramus.lt

» Tinklapis: asramus.lt

» Facebook: /asramus.lt

» Instagram: /asramus.lt

 

Kalėdų naujienos

Kalėdų seneliai baigė mokslus

Kalėdų seneliai baigė mokslus

Brazilijos Kalėdų senelių mokyklos mokiniai švenčia išleistuves! Visas būrys šviežutėlių Kalėdų senelių baigė mokslus prieš prasidedant naujam šventiniam sezonui.   Kalėdų senelių mokykla įkurta Rio de Žaneire dar 1993 m. Ji ruošia mokinius darbui prekybos centruose...

5 būdai sutaupyti Kalėdoms

5 būdai sutaupyti Kalėdoms

Kai visi aplinkui tik ir gąsdina rekordinėmis kainomis, natūralu, kad iškyla grėsmė didžiausiai metų šventei – Kalėdoms. Juk tai laikas, siejamas su gana didelėmis išlaidomis. Bet juk niekas nenori atsisakyti šios šventės. Juo labiau, kad tai net ir nerekomenduojama....