fbpx
KamKam

» Prekės ženklas: KamKam

» Veiklos sritis: žvakės ir namų kvapai

» Aprašymas:

Esam Gintarė ir Žydrūnas Bičiai, kerinčiais aromatais sklidino prekinio ženklo „KamKam“ įkūrėjai. Pasitinkame jau trečiasias Kalėdas savo veikloje. Tai rankų darbo kvapnios dovanos jums, jūsų draugams ir verslui: namų kvapai, natūralaus sojų vaško gaminiai (žvakės klasikinio stiklo ir mūsų pačių gamybos betoniniuose indeliuose, dekoruoti pakabinami kvapai namams, kvapnieji tirpūs kubeliai), kvapai automobiliui ir dovanų rinkiniai. Mūsų vizitinė kortelė – tvari pakuotė “Namo iliuzija”.

Gyvenimas mums pasiūlė progą išbandyti save – dabar tuo ir naudojamės, ir džiaugiamės suteiktomis galimybėmis mylimą veiklą derinti su trijų dukryčių auginimu ir savo rankų darbo kvapniais gaminiais džiuginti kitus. Dažnai mūsų klausia kas slypi po „KamKam“ – tai mūsų pirmosios ir antrosios dukryčių pirmosios vardų raidės K ir A, kurias sujungia Meilė – meilė šeimai, gamtai, gyvenimui ir visam tam, kad džiugina kasdienybėje ar darbe.

Pirmųjų veiklos metų Kalėdoms (prieš 2 m.) pristatėme dekoruotas, kvapnias namų puošmenas kaip alternatyvą natūraliems Kalėdiniams žaisliukams ant eglutės ar kaip mažas dovanėles verslo klientams, draugams ir artimiesiems įvairių švenčių proga. Dekoruojant šiuos pakabinamus kvapus namams sudedama visa mūsų meilė ir kūrybiškumas.

Vienas išraiškingiausių mūsų gaminių – žvakės mūsų gamybos betono indeliuose, kurių idėja gimė ieškant alternatyvų įprastoms žvakėms stikliniuose induose. O žvakes išdeginus, indelis tampa vazonėliu sukulentams ar kitiems augalams. Kiekvienas indelis yra savitas ir unikalus dėl rankų darbo gamybos.

O 2020 m. lapkritį pristatėme klasikos ir prabangos sklidiną kolekciją “Namų klasika” juodo matinio stiklo indeliuose, kurios pakuotės idėja – Namo iliuzija – viskas kvapniems ir jaukiems namams. 

Mūsų šūkis: Natūrali moderni klasika

Natūralu. Aplinkai ir žmogui draugiškos žvakės ir namų kvapai

Klasika. Žvakės ir dovanos, tai nesenstanti klasika

Modernu. Sojų vaško žvakės mūsų gamybos betoniniuose indeliuose, kuriuose susipina tiek natūralumas, tiek klasika, tiek modernumas.

 

» Telefonas: +370 609 45709

» El.paštas: kamkamcandles@gmail.com

» Tinklapis: kamkam.lt 

» Facebook: /kamkam.candles 

» Instagram:  /kamkamcandles2/

 

Kalėdų naujienos

Kalėdos pasaulyje. Piterboro katedra virto šviesų karalyste

Kalėdos pasaulyje. Piterboro katedra virto šviesų karalyste

Prasidėjusio advento proga Piterboro katedra trumpam sušvito neįtikėtinomis spalvomis ir raštais. Garso ir šviesų šou, pavadintą „Angelai ateina“ sukūrė minininkų grupė „Luxmuralis“, kurių nariai kuria daugialypės terpės pristatymus pagal Davido Harperio muziką. Kaip...

Rekomenduojame: geriausios kalėdinės dovanos 2021

Rekomenduojame: geriausios kalėdinės dovanos 2021

Kalėdos turėtų būti susietos su viskuo, kas yra linksma ir šviesu. Tačiau pripažinkime faktą, kad dažnai jos tampa vienu įtempčiausių laikų metuose. Vakarėlių planavimas, kostiumų paieška, gausių patiekalų gamyba visai šeimynai. Per tokį trumpą laiką reikia tiek daug...