fbpx
KamKam

» Prekės ženklas: KamKam

» Veiklos sritis: žvakės ir namų kvapai

» Aprašymas:

Mes – Gintarė ir Žydrūnas – esame KamKam candles įkūrėjai, mėgstantys artimuosius ir draugus džiuginti savo rankų darbo dovanėlėmis Kalėdų proga. Buvo labai smalsu pabandyti pagaminti natūralaus sojų vaško žvakes, daug domėjomės apie jų gamybą. Kai iš artimųjų sulaukėme teigiamo įvertinimo, nusprendėme gilinti savo žinias šioje srityje ir pabandyti pateikti gaminius platesniam vartotojui ratui. Šio pomėgio dėka 2019 m. atsirado KamKam candles. KamKam – tai mūsų dukryčių pirmosios vardų raidės K ir A, kurias sujungia Meilė – meilė šeimai, gamtai, gyvenimui ir visam tam, ką darome kasdienybėje ar darbe.

Mintyse vis sukosi idėjos pabandyti pagaminti iš to pačio sojų vaško pakabinamus kietuosius namų kvapus, juos dekoruoti pačių surinktais ir džiovintais augalais. Ir turėti išskirtinias ir unikalias kvapnias namų puošmenas, skirtas spintoms, vonios kambariams ir pan. Taigi 2019 m. vasarą pradėjus rinkti mūsų pievose ir gėlynuose augalus, juos išdžiovinus, prasidėjo pirmieji bandymai. O per 2019 m. Kalėdas šias dekoruotas kvapnias namų puošmenas pristatėme kaip alternatyvą natūraliems Kalėdiniams žaisliukams ant eglutės, kaip dovanėles tiek verslo klientams, tiek draugams ir artimiesiems įvairių švenčių proga. Dekoruojant šias kvapnias puošmenas sudedama visa mūsų meilė ir kūrybiškumas. Taip pat norėjosi pasiūlyti žvakes ne tik įprastuose stikliniuose induose, bet ir tokiuose, kurie turėtų alternatyvų panaudojimą. Po daug bandymų ir testavimų, sukūrėme ir pagaminome cementinius indelius, į kuriuos šiai dienai galime išlieti savo sojų vaško žvakes. O žvakes išdeginus, indelis tampa vazonėliu sukulentams ar kitiems augalams pasodinti. Kiekvienas indelis yra savitas ir unikalus dėl rankų darbo gamybos. 

Mūsų vizija – natūrali moderni klasika.

Natūralu. Gamyboje naudojame aplinkai ir žmogui draugiškas medžiagas: natūralų augalinį vašką, aukštos kokybės ir sertifikuotus aromatinius aliejus be parabenų ir flatatų, taip pat eterinius aliejus tinkamus žvakių gamybai, pačių surinktus ir džiovintus augalus. Stengiamės atrasti ir pasiūlyti alternatyvius panaudojimo būdus mūsų gaminamai produkcijai.

Klasika. Žvakės, tai nesenstanti klasika, žmonės jas naudoja nuo senų laikų, kaip šviesos ir šilumos šaltinį. Šiais laikais tai ir interjero detalė, ir namų kvapas.

Modernu. Mūsų pačių pagaminti dekoratyvinio cemento indeliai, į kuriuos liejamos sojų vaško žvakės. Tai žvakės mėgstantiems įdomesnius/drąsesnius interjero sprendimus, juose susipina tiek natūralumas, tiek klasika, tiek modernumas. 

» Telefonas: +370 609 45709

» El.paštas: kamkamcandles@gmail.com

» Tinklapis: kamkam.lt 

» Facebook: /kamkam.candles 

» Instagram:  /kamkamcandles2/

 

Kalėdų naujienos

Kokie laukia 2021-ieji metalinio jaučio metai?

Kokie laukia 2021-ieji metalinio jaučio metai?

Vos prasidėjus naujiems metams, mėgstame įvardinti juos simbolizuojantį gyvūną. Šiemet – tai metalinis jautis. Tačiau pamirštame, kad jis atitinka Kinijos naujuosius metus, kurie nesutampa su mūsų kalendoriumi. Šiemet metalinio jaučio metai prasidės vasario 12-ąją....

Kaip šiais metais pasipuošusios pasaulio eglutės?

Kaip šiais metais pasipuošusios pasaulio eglutės?

Daugelyje pasaulio šalių tradicinės Kalėdų mugės kaip ir įvairiausi renginiai šiemet atšaukti, tačiau pagrindinėse miestų aikštėse kalėdinės eglės sužibo, nepaisant pandemijos. Jomis galima pasigrožėti pavieniui. Tuo tarpu šventės šiemet vyksta kitomis formomis. Štai...

Kaip atsakyti? Sudėtingi vaikų klausimai apie Kalėdų senelį

Kaip atsakyti? Sudėtingi vaikų klausimai apie Kalėdų senelį

Mažieji yra labai smalsūs, noriai tyrinėja pasaulį ir domisi viskuo, ko nežino. Kai kurie vaikų klausimai išverčia iš kojų net pačius kūrybingiausius tėvelius. Kad neliktumėte suglumę išgirdę sudėtingą klausimą, pasiruoškite iš anksto. Vaikai jus gali užklupti...