fbpx

Kalėdos turėtų būti susietos su viskuo, kas yra linksma ir šviesu. Tačiau pripažinkime faktą, kad dažnai jos tampa vienu įtempčiausių laikų metuose. Vakarėlių planavimas, kostiumų paieška, gausių patiekalų gamyba visai šeimynai. Per tokį trumpą laiką reikia tiek daug nuveikti! Oi, dar pamiršome ir visą tą ilgą dovanų sąrašą, kurį reikia išpildyti kaip pavyzdingam Kalėdų seneliui. Juk reikia apdovanoti visus: tėvus, vaikus, draugus, viršininkus, kolegas, kaimynus, giminaičius ir visus kitus svarbius žmones jūsų gyvenime. O dar būtų gerai, kad dovana atitiktų žmogaus asmenybę ir poreikius. Ech… sunki užduotis. Kartais idėjų išties ima ir pritrūksta. Tad prieš darydami savo dovanų sąrašą, peržvelkite mūsų rekomenduojamas idėjas, kurias atradome gausioje pasiūloje. Atrinkome pačias įdomiausias. Vienos jų dar nematytos, kitos – pagamintos smulkių verslininkų rankomis, trečios – universalios ir puikios tinkančios bet kuriam šeimos nariui ar kolegai. Tikime, kad tai palengvins jūsų paieškas – geriausios kalėdinės dovanos laukia jūsų.

Geriausios kalėdinės dovanos 2021
Geriausios kalėdinės dovanos 2021

Solidus medaus rinkinys

Medus – tai dovana, kuri yra nepakeičiama ir niekada nenusibosta. Ją galima dovanoti ir dovanoti, vėliau ragauti ir ragauti… o tuomet laukti, kol vėl kas nors padovanos. Tad šiemet atradome itin solidžiai atrodantį „Medaus namai“ dovanų rinkinį. Juodos spalvos medinėje dėžutėje tvarkingai surikiuoti net 12 medaus stiklainiukų. Tokie rinkiniai gelbsti tuomet, kai būna sunku parinkti vieną skonį iš daugybės galimų arba kai norisi padovanoti visus. Tad čia bus galimybė paragauti medaus su svarainiais, žemuogėmis, avietėmis, spanguolėmis, mėlynėmis, šaltalankiais, migdolais ir cinamonu, čiobreliais, imbieru ir citrina, šilauogėmis, putinais, šermukšniais. Visa skonių paletė. Dovana labai tinka ir vadovui, ir verslo partneriui, ir tėvams, ir visiems kitiems, kurie neabejingi medaus skanėstams.

Kur galima įsigyti? Medaus namai

Geriausios kalėdinės dovanos 2021
Geriausios kalėdinės dovanos 2021

Rankų darbo žvakė

Kalėdų jaukumą kuria artimų žmonių ryšys ir bendravimas, tačiau prie jo tikrai ryškiai prisideda ir mažos mielos interjero detalės: žvakės, namų kvapai, įvairios dekoracijos, puošmenos, lemputės ir kiti grožiai. Tad dovanodami rankų darbo žvakę niekada neprašausite. Svarbu tik parinkti tokią, kuri turėtų idėją ir istoriją. Štai, pavyzdžiui, lietuviškas prekės ženklas „KamKam candles“ kuria natūralias žvakes iš sojų vaško, kurios išliejamos į dailų ir unikalų betoninį indelį. Tokią dovaną malonu ir dovanoti, ir gauti – juk kiekvienas gaminys yra rankų darbo, tad nuoširdžiai išglostytas ir išmylėtas.

Kur galima įsigyti? KamKam candles

Geriausios kalėdinės dovanos 2021
Geriausios kalėdinės dovanos 2021

Kūrybinis rinkinys šeimai

Pačios geriausios dovanos tos, kurios suteikia daugiausiai įspūdžių! Tad štai jums šauni dovanos idėja visiems, kurie turi vaikų – kūrybinis rinkinys „Kalėdų kepyklėlė“. Puiki lavinanti tema, tinkama visiems: ir berniukams, ir mergaitėms. Ir nuostabi mintis – pirmiausiai juk reikia pasitreniruoti, o jau paskui galima bus gaminti tikrus kepinius Kalėdoms. Rinkinyje galima rasti net 7 idėjas, kaip pasitelkiant turimas priemones suorganizuoti vaikų ugdymą namuose. Taip smagiai bežaidžiant „Kepyklą“ tuo pačiu bus lavinama ir smulkioji motorika.

Kur galima įsigyti? Family Lab academy

Užsisakyk Kalėdų naujienlaiškį

Pažymėk:

Geriausios kalėdinės dovanos 2021
Geriausios kalėdinės dovanos 2021

Netradicinių užkandžių rinkinys

Jei esate iš tų žmonių, kurie mėgsta kaskart dovanoti vis naujus dalykus, arba pažįstate asmenybę, kuri yra išbandžiusi kone viską, tuomet surasti dovaną gali būti sunkiau. Tačiau mums pavyko sugalvoti puikią kalėdinės dovanos idėją, kuri intriguoja ir kelia smalsumą. Nors kalbama, kad svirpliai – tai ateities žmonijos maistas, tačiau toli gražu ne kiekvienam jau teko jų paragauti. Tad šios Kalėdos – puiki proga naujoms patirtims ir naujiems skoniams. Rekomenduojame dovanoti visą rinkinį, kad būtų galimybė išbandyti tiek pačių džiovintų svirplių, tiek įvairių jų gaminių, tokių kaip duonelės ar vytintos kiaulienos dešrelės. Puikiai tinka gurmanams.

Kur galima įsigyti? Acheta

Geriausios kalėdinės dovanos 2021
Geriausios kalėdinės dovanos 2021

Visus vienijantis stalo žaidimas

„Duonos ir žaidimų“ – iš Romos laikų mus pasiekęs posakis. Na, ko jau ko, bet duonos, pyragų, šakočių ir tortų per Kalėdas tikrai netrūks. O štai žaidimais jūs galite aprūpinti savo draugus, šeimą, kolegas ar net visą giminę. Tai pramoga, kuri kasmet populiarėja tikrai ne veltui. Ypač šiemet ji turėtų užkariauti šventinius namus. Juk po pernykštės izoliacijos žmonės yra išsiilgę šventės artimųjų ir draugų rate, o stalo žaidimai yra puikus būdas visus suvienyti bei sujungti bendrai veiklai. Ir visai netiesa, kad visi žaidimai yra skirti tik konkuravimui. Jie gali tapti įžanga į vakarą, pralaužti ledus, padėti geriau pažinti vienas kitą. Tad šioms Kalėdoms rekomenduojame dovanoti universalų ir naują žodžių stalo žaidimą „Cross Clues“. Jo metu visi veikia išvien ir turi per ribotą laiką atspėti kuo daugiau žodžių užuominų. O jų lietuviškoje žaidimo versijoje yra tūkstančiai, tad jis nepabos ilgus metus.

Kur galima įsigyti? HOBBYSHOP

Geriausios kalėdinės dovanos 2021
Geriausios kalėdinės dovanos 2021

Dovana gilesniam savęs pažinimui

Neramiems laikams reikalingos dovanos, skatinančios ramybę ir savęs pažinimą. Juk dažnai norisi ko nors, kas būtų gilu, prasminga ir ne taip paviršutiniška. Tad mes sakome, kad geriausios kalėdinės dovanos yra tos, kurios sudrebina ir  palieka žinutę viduje. O kaip tik toks variantas yra dovanų rinkinys emocinei sveikatai puoselėti. Jį sudaro dėkingumo ir savęs pažinimo dienoraštis, mindfulness pratimų knygelė, įkvėpimo lipdukai, antistresinė gniaužyklė. Supakuotas dailioje baltoje dėžutėje jis nešą ramybę į jums artimo ir mylimo žmogaus glėbį.

Kur galima įsigyti? AŠramus.lt

Geriausios kalėdinės dovanos 2021
Geriausios kalėdinės dovanos 2021

Miesto suvenyras

Dažnai prisireikia padovanoti tokią dovaną, kuri atspindėtų gyvenamą miestą ar šalį. Tokius jaukius lauknešėlius siunčiame verslo partneriams į užsienį, išvykusiems emigrantams ar tiesiog draugams, kurie nori geriau mus pažinti. Galima dovanoti žemėlapį, knygą, atvirutę, suvenyrą, tačiau dar įdomiau bus pačiam gavėjui surinkti miesto dėlionę. Įdomi, prasminga ir žaisminga dovana, kuri patiks ir vaikams, ir suaugusiems. Puikus būdas susipažinti su vienu iš Lietuvos miestų.

Kur galima įsigyti? lietadeliones.com

Taip pat skaityk

Kalėdų seneliai baigė mokslus

Kalėdų seneliai baigė mokslus

Brazilijos Kalėdų senelių mokyklos mokiniai švenčia išleistuves! Visas būrys šviežutėlių Kalėdų senelių baigė mokslus prieš prasidedant naujam šventiniam sezonui.   Kalėdų senelių mokykla įkurta Rio de Žaneire dar 1993 m. Ji ruošia mokinius darbui prekybos centruose...

5 būdai sutaupyti Kalėdoms

5 būdai sutaupyti Kalėdoms

Kai visi aplinkui tik ir gąsdina rekordinėmis kainomis, natūralu, kad iškyla grėsmė didžiausiai metų šventei – Kalėdoms. Juk tai laikas, siejamas su gana didelėmis išlaidomis. Bet juk niekas nenori atsisakyti šios šventės. Juo labiau, kad tai net ir nerekomenduojama....