fbpx

Kultinis serialas DRAUGAI atgimsta…tik ne ekranuose, o advento kalendoriaus pavidalu.

Serialo DRAUGAI advento kalendorius

Oficialaus kalendoriaus pavadinimas: „Tas, kur su staigmenomis“ (angl. „The one with the surprises“). Jis labai taikliai apibūdina kalendorių, nes iš tiesų yra kupinas smagių netikėtumų ir detalių, primenančių linksmiausias ir klasika tapusias serialo akimirkas. Kiekvienai dienai skirta po vieną langelį, kurį atvėrus laukia smulkios dovanėlės. Iš viso jų – 25.

Nors tikslus kalendoriaus turinys kol kas yra paslaptis, tačiau jo kūrėjai užsimena, kad už kiekvieno langelio slepiasi serialo atributika, receptų kortelės ir smulkmenos, primenančios geriausius epizodus bei pagrindinius aktorius: Rosą, Reičel, Čandlerį, Moniką, Džo ir Fibi.

 

Užsisakyk Kalėdų naujienlaiškį

Pažymėk:

Serialas DRAUGAI

Ikoniškas serialas DRAUGAI kelia nostalgiją įvairaus amžiaus gerbėjams visame pasaulyje ir laikomas vienu sėkmingiausių savo žanro kūrinių. Per 10 sezonų buvo nufilmuotos net 236 serijos. Jis pradėtas transliuoti 1994 rugsėjo 22 d., o paskutinė jo serija parodyta 2004 gegužės 6 d. Nepaisant to, jame vaizduojamas draugų gyvenimas, kasdienės situacijos, asmeniniai santykiai bei kurioziški nesusipratimai kelia nuotaiką ir šiandien. Netgi tą patį epizodą žiūrint dešimtą kartą ir mintinai žinant kiekvieną citatą.

Geriausiai serialo populiarumą ir pasisekimą žymi faktas, kad per paskutinius du situacijų komedijos sezonus pagrindiniai aktoriai uždirbdavo po 1 mln. JAV dolerių už kiekvieną seriją. Beje, po pirmų dviejų sezonų visi 6 aktoriai susitarė, kad jie turi uždirbti tokias pat pinigų sumas. Ši sąlyga įsigaliojo jau nuo trečiojo sezono.

Įdomu ir tai, kad visi laikėsi susitarimo, jog žurnalų viršeliuose kaip serialo atstovai jie gali atsidurti tik tuomet, jei pozuos visi kartu. Aktoriai serialo metu tapo gerais draugais ir palaiko ryšius iki šiol.

 

Serialas DRAUGAI

Nuotrauka: Amazon

Advento kalendorius – nuo spalio 27 d.

Skelbiama, kad šis kolekcinis kalendorius yra riboto tiražo. Jo prekyba prasidės spalio 27-ąją, tačiau tikimasi, kad jį kaipmat išgraibstys serialo gerbėjai. Gera žinia ta, kad jau dabar galima pateikti išankstinius užsakymus. Tai padaryti galite čia.

 

Taip pat skaityk

2020-ųjų Kalėdų tendencijos

2020-ųjų Kalėdų tendencijos

Dekoracijų ir puošybos verslui COVID-19 smogė visa jėga. Socialinė distancija, izoliavimasis, sumažėjęs švenčių kiekis bei persikėlimas į skaitmeninę erdvę buvo daugiau nei šokas. Visa tai bent iš dalies pakeitė kiekvieno iš mūsų įpročius, kaip mes anksčiau buvome...

Trys karaliai: tai, ko dar nežinojote

Trys karaliai: tai, ko dar nežinojote

Trys karaliai – tai sausio 6-ąją minima šventė, kuria pasibaigia kalėdinis periodas. Lietuvoje jos metu rengiamos teatralizuotos karalių eisenos, nedideli koncertai. Taip pat gyvuoja tradicija būtent šią dieną nupuošti eglutes ir nuimti visas kalėdines dekoracijas....

39 Naujų Metų tikslai, kurie praturtins jūsų gyvenimą

39 Naujų Metų tikslai, kurie praturtins jūsų gyvenimą

Viena gražiausių ir prasmingiausių metų sandūros tradicijų - tai naujų metų tikslų sąrašo sudarymas. Tik ar visuomet pavyksta jo laikytis? Kartais tiesiog išsikeliame per daug tikslų arba jie yra sunkiai įgyvendinami, tačiau jų neiškėlus visai, nėra į ką lygiuotis....