fbpx

Kultinis serialas DRAUGAI atgimsta…tik ne ekranuose, o advento kalendoriaus pavidalu.

Serialo DRAUGAI advento kalendorius

Oficialaus kalendoriaus pavadinimas: „Tas, kur su staigmenomis“ (angl. „The one with the surprises“). Jis labai taikliai apibūdina kalendorių, nes iš tiesų yra kupinas smagių netikėtumų ir detalių, primenančių linksmiausias ir klasika tapusias serialo akimirkas. Kiekvienai dienai skirta po vieną langelį, kurį atvėrus laukia smulkios dovanėlės. Iš viso jų – 25.

Nors tikslus kalendoriaus turinys kol kas yra paslaptis, tačiau jo kūrėjai užsimena, kad už kiekvieno langelio slepiasi serialo atributika, receptų kortelės ir smulkmenos, primenančios geriausius epizodus bei pagrindinius aktorius: Rosą, Reičel, Čandlerį, Moniką, Džo ir Fibi.

 

Užsisakyk Kalėdų naujienlaiškį

Pažymėk:

Serialas DRAUGAI

Ikoniškas serialas DRAUGAI kelia nostalgiją įvairaus amžiaus gerbėjams visame pasaulyje ir laikomas vienu sėkmingiausių savo žanro kūrinių. Per 10 sezonų buvo nufilmuotos net 236 serijos. Jis pradėtas transliuoti 1994 rugsėjo 22 d., o paskutinė jo serija parodyta 2004 gegužės 6 d. Nepaisant to, jame vaizduojamas draugų gyvenimas, kasdienės situacijos, asmeniniai santykiai bei kurioziški nesusipratimai kelia nuotaiką ir šiandien. Netgi tą patį epizodą žiūrint dešimtą kartą ir mintinai žinant kiekvieną citatą.

Geriausiai serialo populiarumą ir pasisekimą žymi faktas, kad per paskutinius du situacijų komedijos sezonus pagrindiniai aktoriai uždirbdavo po 1 mln. JAV dolerių už kiekvieną seriją. Beje, po pirmų dviejų sezonų visi 6 aktoriai susitarė, kad jie turi uždirbti tokias pat pinigų sumas. Ši sąlyga įsigaliojo jau nuo trečiojo sezono.

Įdomu ir tai, kad visi laikėsi susitarimo, jog žurnalų viršeliuose kaip serialo atstovai jie gali atsidurti tik tuomet, jei pozuos visi kartu. Aktoriai serialo metu tapo gerais draugais ir palaiko ryšius iki šiol.

 

Serialas DRAUGAI

Nuotrauka: Amazon

Advento kalendorius – nuo spalio 27 d.

Skelbiama, kad šis kolekcinis kalendorius yra riboto tiražo. Jo prekyba prasidės spalio 27-ąją, tačiau tikimasi, kad jį kaipmat išgraibstys serialo gerbėjai. Gera žinia ta, kad jau dabar galima pateikti išankstinius užsakymus. Tai padaryti galite čia.

 

Taip pat skaityk

Kalėdos pasaulyje. Piterboro katedra virto šviesų karalyste

Kalėdos pasaulyje. Piterboro katedra virto šviesų karalyste

Prasidėjusio advento proga Piterboro katedra trumpam sušvito neįtikėtinomis spalvomis ir raštais. Garso ir šviesų šou, pavadintą „Angelai ateina“ sukūrė minininkų grupė „Luxmuralis“, kurių nariai kuria daugialypės terpės pristatymus pagal Davido Harperio muziką. Kaip...

Kalėdinės reklamos pranašauja ilgą šventinį sezoną

Kalėdinės reklamos pranašauja ilgą šventinį sezoną

Kalėdų sezonas jau čia pat ir tai puikiai įrodo faktas, jog socialinius tinklus, televizijas ir kitas medijas užplūdo kalėdinių reklamų gausa. Ar ir jums kyla jausmas, kad kasmet jos pasirodo vis anksčiau? Tam yra rimta priežastis. Dėl visą pasaulį ištikusių tiekimo...