fbpx

Kultinis serialas DRAUGAI atgimsta…tik ne ekranuose, o advento kalendoriaus pavidalu.

Serialo DRAUGAI advento kalendorius

Oficialaus kalendoriaus pavadinimas: „Tas, kur su staigmenomis“ (angl. „The one with the surprises“). Jis labai taikliai apibūdina kalendorių, nes iš tiesų yra kupinas smagių netikėtumų ir detalių, primenančių linksmiausias ir klasika tapusias serialo akimirkas. Kiekvienai dienai skirta po vieną langelį, kurį atvėrus laukia smulkios dovanėlės. Iš viso jų – 25.

Nors tikslus kalendoriaus turinys kol kas yra paslaptis, tačiau jo kūrėjai užsimena, kad už kiekvieno langelio slepiasi serialo atributika, receptų kortelės ir smulkmenos, primenančios geriausius epizodus bei pagrindinius aktorius: Rosą, Reičel, Čandlerį, Moniką, Džo ir Fibi.

 

Užsisakyk Kalėdų naujienlaiškį

Pažymėk:

Serialas DRAUGAI

Ikoniškas serialas DRAUGAI kelia nostalgiją įvairaus amžiaus gerbėjams visame pasaulyje ir laikomas vienu sėkmingiausių savo žanro kūrinių. Per 10 sezonų buvo nufilmuotos net 236 serijos. Jis pradėtas transliuoti 1994 rugsėjo 22 d., o paskutinė jo serija parodyta 2004 gegužės 6 d. Nepaisant to, jame vaizduojamas draugų gyvenimas, kasdienės situacijos, asmeniniai santykiai bei kurioziški nesusipratimai kelia nuotaiką ir šiandien. Netgi tą patį epizodą žiūrint dešimtą kartą ir mintinai žinant kiekvieną citatą.

Geriausiai serialo populiarumą ir pasisekimą žymi faktas, kad per paskutinius du situacijų komedijos sezonus pagrindiniai aktoriai uždirbdavo po 1 mln. JAV dolerių už kiekvieną seriją. Beje, po pirmų dviejų sezonų visi 6 aktoriai susitarė, kad jie turi uždirbti tokias pat pinigų sumas. Ši sąlyga įsigaliojo jau nuo trečiojo sezono.

Įdomu ir tai, kad visi laikėsi susitarimo, jog žurnalų viršeliuose kaip serialo atstovai jie gali atsidurti tik tuomet, jei pozuos visi kartu. Aktoriai serialo metu tapo gerais draugais ir palaiko ryšius iki šiol.

 

Serialas DRAUGAI

Nuotrauka: Amazon

Advento kalendorius – nuo spalio 27 d.

Skelbiama, kad šis kolekcinis kalendorius yra riboto tiražo. Jo prekyba prasidės spalio 27-ąją, tačiau tikimasi, kad jį kaipmat išgraibstys serialo gerbėjai. Gera žinia ta, kad jau dabar galima pateikti išankstinius užsakymus. Tai padaryti galite čia.

 

Taip pat skaityk

Kokie laukia 2021-ieji metalinio jaučio metai?

Kokie laukia 2021-ieji metalinio jaučio metai?

Vos prasidėjus naujiems metams, mėgstame įvardinti juos simbolizuojantį gyvūną. Šiemet – tai metalinis jautis. Tačiau pamirštame, kad jis atitinka Kinijos naujuosius metus, kurie nesutampa su mūsų kalendoriumi. Šiemet metalinio jaučio metai prasidės vasario 12-ąją....

Kaip šiais metais pasipuošusios pasaulio eglutės?

Kaip šiais metais pasipuošusios pasaulio eglutės?

Daugelyje pasaulio šalių tradicinės Kalėdų mugės kaip ir įvairiausi renginiai šiemet atšaukti, tačiau pagrindinėse miestų aikštėse kalėdinės eglės sužibo, nepaisant pandemijos. Jomis galima pasigrožėti pavieniui. Tuo tarpu šventės šiemet vyksta kitomis formomis. Štai...

Kaip atsakyti? Sudėtingi vaikų klausimai apie Kalėdų senelį

Kaip atsakyti? Sudėtingi vaikų klausimai apie Kalėdų senelį

Mažieji yra labai smalsūs, noriai tyrinėja pasaulį ir domisi viskuo, ko nežino. Kai kurie vaikų klausimai išverčia iš kojų net pačius kūrybingiausius tėvelius. Kad neliktumėte suglumę išgirdę sudėtingą klausimą, pasiruoškite iš anksto. Vaikai jus gali užklupti...